CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje
Podnikatelský inkubátor StartUp Go
STARTUP GO! je program pro lidi s nápadem a chutí podnikat, kteří již mají zpracovaný podnikatelský záměr anebo mají založenou firmu se sídlem v Ústeckém kraji ne starší dvou let.

Podmínkou je, aby alespoň jeden člen podnikatelského týmu byl z Ústeckého kraje nebo studoval školu v Ústeckém kraji.

Historie firmy nesmí být delší než 2 roky (počítáno od založení / obnovení ŽL pro daný projekt).

 


Co získáte 


 

Zahájili jsem nábor do dalšího běhu inkubátoru. Můžete se hlásit a konzultovat své byznys plány, začínáme v říjnu. Termín upřesníme.

Cena za inkubátor StartUp Go činí 3000 Kč za projekt.
 


 

Úspěšní absolventi StartUp Go!

 

 

 

Autorka přišla s úžasným produktem, avšak chyběl business plán. Objížděla se svým výrobkem různé jarmarky, ale nedařilo se jí růst. ICUK doporučil jinou cenovou politiku a propojil se studenty marketingu na UJEP, kteří vytvořili marketingovou strategii a nakonec se stali součástí týmu. Dnes Mamavis zaznamenává výrazný růst a pomalu se připravuje do zahraničí. 

 

 

 

Projekt dvou bratrů řešící virtuální realitu a virtuální prohlídky. Přišli s originálním řešením a posunuli tak virtuální prohlídky na nový level. StartUp Go jim pomohl ujasnit si priority a cíle. Přeci jenom kluci měli mnoho nápadů a bylo potřeba se zaměřit na pár z nich a konat. Nakonec kluci uzavřeli smlouvu s jednou z největších firem v ČR a jsou blízko k tomu, změnit způsob inzerce na realitním trhu.

 

Cestovatelský startup Tellmehi, si prošel podnikatelským inkubátorem StartUp Go a představil se na StartUp Go Grill, kde se umístil na 3. místě. A ten samý večer se zakladatel Tellmehi, poprvé potkal se svým investorem. O pár měsíců později došlo k investici v řádu několika miliónů korun od Armex Technologies - investora, který hledá technologické a IT startupy.

 


 

Aktuální program

DatumTémaPopis

Další běh inkubátoru Startup Go začne v říjnu 2018.

Aktuální program upřesníme.

  
   
   
   

 


 

Experti

S jakými experty můžete konzultovat vaše projekty? A jak správně využít 10 bezplatných hodin konzultací?

Vyberte si z našich expertů a mentorů pro aktuální běh inkubátoru.

 


 

Prezentace před investory

Zakončení podnikatelského inkubátoru se nese v duchu prezentace před investory - StartUp Go Grill. Protože jsou již účastníci inkubátoru vybaveni správnými dovednostmi, jsou skvěle připraveni na prezentaci svého byznysu. Odborná porota vždy vybere několik výherců, kteří jsou podpořeni dalšími službami a cenami od našich sponzorů a samotného inovačního centra.

 


 

Podívejte se na vítěze Startup Go Grill předchozího běhu inkubátoru.


 

 


 


 

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

SlužbyPodnikatelský inkubátor StartUp Go

© 2018 Insion

 

 

 


News: