#BÝT SOUČÁSTÍ SUPER TÝMU JE NEJVÍC

Kariéra

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

Máte rádi tento region? Jste odborník ve svém oboru a myslíte, že nám můžete pomoci kraj pozvednout, vytvořit nové příležitosti, sdílet své know-how? Pojďte s námi spolupracovat! Průběžně hledáme talentované lidi, experty, spolupracovníky, nové kolegy…

Pište na office@icuk.cz


Aktuální poptáváné pozice

Projektový manažer/-ka

Pro velký projekt s vícero partnery hledáme zkušeného, samostatného a zodpovědného projektového manažera / manažerku s reprezentativním vystupováním, smyslem pro detail i celek a schopností řídit projekt i menší tým k požadovaným cílům.  Očekáváme osobnost se zkušenostmi řídit projekt i tým, s analytickým myšlením a tahem na bránu, která bude zodpovědná za:

  • věcnou i finanční správnost, administrativu i plnění projektu,
  • koordinaci projektových aktivit, i ve spolupráci s dalšími členy projektového týmu a partnery,
  • organizaci a činnost týmu projektu,
  • dosažení plánovaných cílů projektu.

Výhodou je znalost AJ na dobré komunikační úrovni, orientace v rozpočtech a finanční/grantové problematice, vztah k tématu vzdělávání k podnikavosti, popř. vedení projektů týkajících se rozvoje regionu.

Profesní CV s doloženými zkušenostmi se řízením týmu a projektů, a stručným motivačním dopisem do 1500 znaků, proč jste ideální kandidát, posílejte na e-mailovou adresu:

office@icuk.cz s předmětem „projektový manažer“. Svá CV posílejte do 30. září 2023.


CHCETE VĚDĚT VÍC NEJEN O ICUK?

Přihlaste se k odběru novinek!

Pokud jste student, začínající či zkušený podnikatel, chcete vědět víc o nás, našich službách a zajímá Vás svět inovací, přihlaste se k odběru newslettru NEURON.

Zejména pro zavedené firmy v Ústeckém kraji je určen B2B newsletter.

Ale samozřejmě můžete odebírat oba, je to na Vás!

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru