CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje

Podnikatelský inkubátor StartUp Go


program, který z vašeho podnikatelského záměru pomůže vykřesat firmu, anebo ze začínající firmy úspěšný start-up

 Pro koho je StartUp Go!

STARTUP GO! je program pro lidi s nápadem a chutí podnikat, kteří již mají zpracovaný podnikatelský záměr anebo mají založenou firmu se sídlem v Ústeckém kraji ne starší dvou let.
Podmínkou je, aby alespoň jeden člen podnikatelského týmu byl z Ústeckého kraje nebo studoval školu v Ústeckém kraji.
Historie firmy nesmí být delší než 2 roky (počítáno od založení / obnovení ŽL pro daný projekt).

 

Co získáte 

Popište nám svůj podnikatelský záměr a přihlaste se. Osobně se potkáme a probereme Váš podnikatelský záměr.

Cena za inkubátor StartUp Go činí 1.500,-Kč za projekt.
 

Úspěšní absolventi StartUp Go!

 

 

 

Autorka přišla s úžasným produktem, avšak chyběl business plán. Objížděla se svým výrobkem různé jarmarky, ale nedařilo se jí růst. ICUK doporučil jinou cenovou politiku a propojil se studenty marketingu na UJEP, kteří vytvořili marketingovou strategii a nakonec se stali součástí týmu. Dnes Mamavis zaznamenává výrazný růst a pomalu se připravuje do zahraničí. 

 

 

 

Projekt dvou bratrů řešící virtuální realitu a virtuální prohlídky. Přišli s originálním řešením a posunuli tak virtuální prohlídky na nový level. StartUp Go jim pomohl ujasnit si priority a cíle. Přeci jenom kluci měli mnoho nápadů a bylo potřeba se zaměřit na pár z nich a konat. Nakonec kluci uzavřeli smlouvu s jednou z největších firem v ČR a jsou blízko k tomu, změnit způsob inzerce na realitním trhu.

 

Cestovatelský startup Tellmehi, si prošel podnikatelským inkubátorem StartUp Go a představil se na StartUp Go Grill, kde se umístil na 3. místě. A ten samý večer se zakladatel Tellmehi, poprvé potkal se svým investorem. O pár měsíců později došlo k investici v řádu několika miliónů korun od Armex Technologies - investora, který hledá technologické a IT startupy.

 

 

Aktuální program

Další běh inkubátoru startuje v březnu. Program brzy upřesníme


Pro představu se podívejte na program předchozího běhu.

 

 

Mentoři

V rámci podnikatelského inkubátoru budete mít možnost se potkat s ICUK experty z různých oborů.

 

Prezentace před investory

Zakončení podnikatelského inkubátoru se nese v duchu prezentace před investory - StartUp Go Grill. Protože jsou již účastníci inkubátoru vybaveni správnými dovednostmi, jsou skvěle připraveni na prezentaci svého byznysu. Odborná porota, složena především z investorů, vždy vybere několik výherců, kteří jsou podpořeny dalšími službami a cenami od našich sponzorů a samotného inovačního centra.

 

Podívejte se na vítěze Startup Go Grill předchozího běhu inkubátoru.


 

 

 


        

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

SlužbyPodnikatelský inkubátor StartUp Go

© 2018 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: