Zahajujeme první ročník programu Startup Academy

5. 10. 2023

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) s radostí představuje nový vzdělávací program Startup Academy, který pilotně odstartoval ve čtvrtek 5. října v prostorách ICUK Space Hradební. Tento program byl vytvořen s cílem inspirovat a rozvíjet mladé talenty, žáky a studenty z našeho kraje, kteří se zajímají o moderní podnikání. Do prvního ročníku se přihlásili nadšenci, připraveni rozvíjet své podnikatelské vize pod vedením odborníků z ICUK.

Během sedmi měsíců, od října do dubna, účastníci prochází řadou workshopů a školení. Program je cestou vzdělávání a nabízí seznámení s metodami, jako je Lean Canvas, zdokonalení prezentačních dovedností, práci se sociálními sítěmi, tvorbu marketingové strategie, grafický design a mnoho dalšího. Vše směřuje k závěrečnému “pitch day”, kde účastníci prezentují své projekty před odbornou porotou. Novinky a postřehy nejen z probíhajícího programu můžete sledovat na našich sociálních sítích.

Startup Academy je více než jen program. Je to komunita nadšenců, kreativců a budoucích podnikatelů. Pokud jste žákem nebo studentem, a cítíte, že ve vás dřímá podnikatelský duch, neváhejte a kontaktujte nás na edu@icuk.cz. Seznámíme vás s dalšími aktivitami a programy pro žáky, studenty, pedagogy i školy.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru