#SETKÁNÍ INOVAČNÍCH CENTER

YNOVATE CAMP 2023

Druhý ročník česko–slovenského Ynovate Campu, společného setkání inovačních center v rámci sítě Ynovate, se konal

19. – 20. ZÁŘÍ 2023 V ÚSTÍ NAD LABEM.

Navázal na první ročník Y-Campu, který se konal v listopadu 2022 v Praze a hostitelské role se ujalo Středočeské inovační centrum. Tento ročník byl na nás, na kolezích a parťácích z drsného severu.

I když byl Y-Camp pracovní setkání a očekávali se workshopy, sdílení zkušeností, hledání společných optimálních řešení na různá témata, nebyla to jen o práci. Proto všichni nechali saka a kostýmy doma; protože se pracovalo a tvořilo v uvolněné atmosféře. Každé z inovačních center roste jak profesně, tak i personálně. Poznali jsme nové tváře, nové pohledy na řešená témata a nové inovativní nápady, které jsou užitečné pro naše inovační centra. Zkrátka bylo to skvělý Y-Camp!


pro nás i pro média


JAKÝ BYL y-CAMP 2023

Dvoudenní intenzivní brainstormingově-motivačně-diskuzně-úkolově-pozitivně-zábavné setkání začíná v úterý 19. září ve 13.00 hodin. Očekávat vás budeme již od dvanácté, ať se v klidu připravíte na odpolední program. Jak přesně to bude probíhat?

PODROBNÝ PROGRAM A REGISTRACE

  1. Stáhněte si aplikaci EVENTEE, nebo se podívejte na stránky programu – viz QR
  2. Zaregistrujte se na workshop – bez registrace nelze workshop absolvovat
  3. Těšte se na program

jednoduchá verze programu


kde se to celé uskuteční

Už víme, KDY se všichni potkáme a CO nás čeká. Ale KDE se to celé uskuteční? Kdo ještě neměl to potěšení navštívit Ústí nad Labem, níže se dovíte, jak k nám do ICUK.

Téměř všechny cesty vedou do Ústí 🙂

Ideálně autem: Sjezdy z dálnice D8 a okresky vás rychle či pomaleji dovedou do centra města, kde se tyčí vyšší šedo-černo-oranžová budova. Nelze ji přehlédnout. V ní na třech patrech sídlí Inovační centrum Ústeckého kraje. Pak už jen najít vhodné místo k parkování, což může být v pracovní den kolem oběda celkem bojovka. Proto zde přidáváme tipy na 3 parkovací místa blízko naší kanceláře.

Velice jednoduché to mají i ti, kteří navštíví metropoli vlakem: jízdenku na osobák či rychlík si kupte na hlavní nádraží, protože pěšky je to přesně 7 minut přes náměstí; svižnějším tempem 5 minut a jen my víme, že doběhnout to lze i za 3,5 minuty. Pokud vystoupíte na jiném než hlavním nádraží (nádraží sever nebo západ), nejjednodušší bude… zavolat nám, a my si pro vás přijedeme.

Cesta autobusem do Ústí může být zábava a zároveň výzva, ale za léta fungování ICUK k nám nikdo autobusem, mimo MHD či příměstskou linkou, nepřijel. Pokud však máte v úmyslu tuto tradici prolomit, dejte nám vědět včas, najdeme vaše přibližné místo výstupu a pak si vás vyzvedneme.

Adresa ICUK: Velká Hradební 2800/54, 400 01 Ústí nad Labem

GPS: 50.6616998N, 14.0404002E

Ústecký kraj – fotografoval: Libor Sváček

→ ubytování

Ústí nad Labem disponuje omezenou kapacitou hotelového ubytování. Proto pokud ještě nevíte, kde přenocujete, doporučujeme učinit rezervaci co nejdřív.

→ F&B

Ve srovnání s ubytováním jsou možnosti dobrého stravování a příjemného posezení u nápoje velmi široké. Jen v centru, v pěší vzdálenosti od ICUK, se nabízí několik restaurací, fast foodů, kaváren a barů. Stačí si vybrat 😉

Přejít nahoru