Výzva GREENE 4.0 pro digitální inovátory

10. 1. 2024

Projekt GREENE 4.0 vyhlásil výzvu k předkládání nabídek ze strany poskytovatelů technologií v oblasti digitalizace, kteří chtějí být zahrnuti do otevřené mapy inovací projektu GREENE 4.0. Mapa poslouží k lokalizaci hlavních znalostních a inovačních aktiv dostupných v regionech projektu, tj. v České republice, Itálii, Polsku, Maďarsku, Německu, Rakousku a ve Slovinsku, za účelem následného propojení s koncovými uživateli primárně z řad malých a středních výrobních podniků.

Poskytovatelé technologií spojení s projektem GREENE 4.0 budou pozváni k připojení k platformě Pro.NET. Zájemci o mezinárodní spolupráci a účast v projektu mohou zaslat své nabídky skrze webový formulář, a to do konce února 2024. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte Martina Černíka, cernik@icuk.cz.

Projekt GREENE 4.0 je spolufinancován Evropskou unií z programu Interreg Central Europe. Více informací o projektu viz https://www.interreg-central.eu/projects/greene-4-0/ nebo https://www.linkedin.com/showcase/greene-4-0/.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru