#ÚSTÍ REGION COWORKS

Platforma coworků v Ústeckém kraji

Prostory, kde se potkávají lidé, kteří chtějí rozvíjet své nápady, vnímáme z pohledu inovačního ekosystému jako důležitý pilíř. A těmito prostory jsou pro nás coworkingová centra. I proto jsme vytvořili platformu ÚSTÍ REGION #COWORKS. Jaké coworky (sdílené kanceláře) najdete v Ústeckém kraji?

ICUK SPACE HRADEBNÍ

Sdílené kanceláře v centru Ústí nad Labem, které spravuje Inovační centrum Ústeckého kraje. Buďte v jednom patře společně s ICUK, CzechInvestem, CzechTradem, TAČR, API a RRA.

https://space.icuk.cz/coworking

ŽATEC #COWORKS

Otevřeli jsme naši první pobočku ICUK pro Žatecko, Podbořansko a Kadaňsko, aby byli naše služby ještě dostupnější! Současně bude pobočka sloužit jako další ze sítě coworkingových center, kde se potkávají lidé, kteří chtějí rozvíjet své nápady, sdílet zkušenosti a inspirovat se navzájem. Nachází se ve stejné budově, jako nově otevřený technický klub Přírodovědným centrem TK 14 Žatec, v budově Střední školy zemědělské. Webovou stránku ŽATEC #COWORKS připravujeme. 

Cwrk - Roudnice n. Labem

Roudnice nad Labem je město, kde to lítá. A to nejen na místním letišti, ale i v samotném centru, kde se nedávno otevřelo coworkingové centrum se zábavným názvem Cwrk JzD. Jen co vstoupíte, cwrnkne vás do nosu příjemná komorní atmosféra, vůně kvalitní kávy a energie lidí uvnitř.

www.cwrkjzd.cz

Litohub - litoměřice

O vzniku coworku Litohub v Litoměřicích jsme už dávali vědět. V létě jsme se tam vypravili sejít se s Martinou Žilkovou a Honzou Pardubickým, zakladateli Litohubu. A byli jsme nadšení. Tady to dobře vypadá, dělají tu vlastní program, na který chodí lidi, mají tu skvělé kafe, 3D tiskárnu.

www.litohub.cz

Radka - Kadaň

Kadaň má úžasné náměstí a taky svůj coworkingový prostor, sdílené kanceláře. Sídlí v Mateřském centru Radka a to už minimálně rok. Jak už napovídá místo, cílí především na ženy na mateřské, kterým centrum nabízí specializovaný program a také slušné zázemí.

www.radka.kadan.cz

Bridge 714 - Most

Cowork, který městu Most sluší! Nabízí ucelenou nabídku služeb pro jednotlivce, rodiny i firmy z různých oblastí. Najdete zde dětský koutek, centrum pro virtuální realitu, učebnu digitálí fotografie, ale i stylovou kavárnu a vinotéku.

www.bridge714.cz

Cowosedlice - Novosedlice

Pokud hledáte šikovného ajťáka, Cowosedlice jsou tím správným místem, kde ho najít. Kousek nad Teplicemi, v Novosedlicích, jsme navštívili ukázkovou sdílenou kancelář. Ta vznikla jednoduše proto, že ji v místě potřebovali – a i když je menší, má správný podnikatelský drive a energii.

www.cowosedlice.cz

Centrum pro celou rodinu - Teplice

S Platformou žen Ústeckého kraje a její zakladatelkou Petrou Hessovou jsme se v létě potkali kvůli vzájemné spolupráci. Baví nás, co dělají, jak to dělají a jejich vztah k regionu. Cowork je určen především pro ženy podnikatelky. I proto je prostor vybaven dětským koutkem.

www.centrumprocelourodinu.cz

Nenechte si ujít workshopy, které v coworcích pravidelně pořádáme.

Přidejte se do naší facebookové skupiny Ústí Coworks a staňte se součástí komunity startupů.
ÚSTÍ REGION #COWORKS

Platforma sloužící k podpoře coworků v Ústeckém kraji. Partneři, kteří jsou součástí memoranda, se tak zavazují ke vzájemné koordinaci a to včetně událostí, které pořádají. Součástí spolupráce může také každý člen coworku využít jednodenní vstup zdarma do ostatních coworků, která jsou součástí memoranda.

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ TÝKAJÍCÍ SE COWORKŮ V ÚSTECKÉM KRAJI?
Neváhejte se nám ozvat, rádi Vám pomůžeme!
Jan Wedlich

Jan Wedlich

Manažer podnikatelského inkubátoru