GOODACCESS: Ústecká firma bude reprezentovat českou startupovou scénu v prestižní evropské soutěži

1. 6. 2022

Mezi 10 nejlepšími startupy v České republice bodovala ústecká firma GoodAccess. Vyhrála soutěž Ynovate StartUp Challenge a postoupila do evropského finále EU Startup Champions League, které proběhne 11. října 2022. Na výherce v této soutěži čeká 500 000 USD!

Ústecký startup GoodAccess na sebe nedávno upozornil celosvětově ojedinělým přístupem k VPN v cloudu, kterou nabízí zdarma a bez sběru dat. Prošel si mentoringovým programem Ynovate od ICUK a získal také investici od fondu Nation1. To vše jen dokazuje, jaký tah na branku má tým okolo Michal Čížka (spoluzakladatel firmy), který cenu přezval.

„Celý tým z GoodAccess si to zaslouží, a ještě jednou jim gratuluji. Ta konkurence byla obrovská a jen uspět zde už je ohromný úspěch! Myslím, že se nám tu v Ústí rýsuje skutečný startup s obrovským potenciálem,“ komentuje hned po vyhlášení Pavel Kováč, manažer mentorského programu Ynovate, který firma GoodAccess absolvovala.

“Jdeme ve stopách Avastu a tvoříme skutečně globální produkt v odvětví IT bezpečnosti. Máme na to technologii i tým úžasných lidí, kteří se v GoodAccess sešli. Chtěl bych poděkovat nejen porotě, ale inovačním centrům ICUK a JIC, která vytváří skvělé podhoubí pro růst firem budoucnosti. První místo v Ynovate StartUp Challenge beru jako další potvrzení, že jdeme správným směrem,” říká Michal Čížek, CEO společnosti GoodAccess.

My jsme spoluzakladatele firmy GoodAccess, Michala Čížka už několikrát zpovídali. Můžete si tak přečíst jeden z prvních rozhovorů, který o startupu vyšel, anebo si poslechnout podcast #NovýStart, kam jsme si Michala pozvali. A že to není první ocenění této skvělé firmy, dokazuje jejich umístění v Inovační firmě Ústeckého kraje za rok 2020.

Soutěž Ynovate StartUp Challenge běží pod taktovkou expertního programu Ynovate, jehož součástí jsou organizace jako Lipo.Ink, Jihomoravské inovační centrum (JIC), Technologické inovační centrum (TIC), Středočeské inovační centrum (SIC), Moravskoslezské inovační centrum (MSIC), Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK), RRA Plzeňského kraje a Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK).


PODNIKATELSKÝ INKUBÁTOR
STARTUP GO!

Tři čtvrtě roční program pro začínající podnikatele je zdarma!

ZKUSTE TO S NÁMI 🙂

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru