Naše služby

Tento formulář vám umožní vybrat typ služby a konkrétní službu

Nejprve vyberte typ služby, poté zvolte konkrétní službu a klikněte na tlačítko "Zobrazit službu"

×
14/05/2024

| Success stories

Bez nich byste ještě teď čekali ve frontě!

Řeč je o Tetronik, výrobním družstvu z Terezína. Jedná se o tradiční českou firmu s více než třiceti lety zkušeností v oblasti vyvolávacích, odbavovacích a docházkových systémů. S jednotlivými řešeními jste se již určitě někdy setkali při čekání na úřadě nebo u svého telefonního operátora. Nyní se Tetronik rozhodl využít již třetí fázi mentorského programu Platinn od Inovačního centra Ústeckého kraje pro svůj další růst.

Mentorský program Platinn, poskytovaný Inovačním centrem Ústeckého kraje, umožňuje zavedeným firmám objevovat nové příležitosti a překonávat bariéry s pomocí expertních mentorů. Nezaujatý expert poskytne cenné pohledy a odborné rady v oblastech, které firmu aktuálně limitují.  V programu je možné využít tři fáze, přičemž první z nich zahrnuje 40 hodin mentorování zdarma. Firmy se poté mohou rozhodnout, zda program ukončí či využijí další, částečně hrazené, fáze. Téměř 90 % účastníků si možnost pokračovat v placené verzi zvolí, neboť je pořád co zlepšovat a službu považují za užitečnou. Tímto heslem se řídí i Tetronik, který dvě fáze již využil a aktuálně se chystá na třetí.

Tetronik je společností s poměrně širokým zaměřením. Zabývá se vlastním vývojem softwaru i hardwaru, následnou produkcí, obchodem, implementací řešení i servisem. Na druhou stranu však už firma nedisponovala kapacitami pro to, aby dokázala kvalitně řešit marketing. Díky programu Platinn se společnost propojila s prověřenými odborníky z oboru marketingu, kteří nejenže přinesli cenné zkušenosti a svůj profesionální pohled na věc, ale především pomohli s přípravou konkrétních marketingových strategií.

Díky odbornému mentoringu z programu Platinn se Tetronik rozhodl pro zavedení několika nástrojů pro podporu obchodu a přidání nových obchodních strategií. V oblasti marketingu se jim podařila výrazná optimalizace a zlepšení pozic oproti konkurenci.

 

Naše systémy mají obvykle u zákazníků delší nákupní proces, proto je poměrně brzy hodnotit konkrétní růst. Už nyní ale zaznamenáváme nové obchodní příležitosti, které zajisté přicházejí i díky programu Platinn. --- předseda výrobního družstva Tetronik Vladimír Sakař

S řešením Tetronik jste se určitě už setkali

Společnost Tetronik, výrobní družstvo, působí na trhu již od roku 1990. Od svého založení se věnuje vývoji, výrobě a implementaci odbavovacích, vyvolávacích a docházkových systémů. Jejich řešení nacházejí uplatnění napříč různými sektory od soukromých firem přes zdravotnictví po státní instituce. Mezi jejími klienty najdete například T-Mobile Czech Republic, HOPI Holding, Mubea, Krajskou zdravotní či různá statutární města ČR.

Naším cílem je dodávat klientům kvalitní, spolehlivé systémy a k nim poskytovat profesionální podporu a související služby. Za neméně důležité pak považuji individuální přístup ke každému klientovi a široké možnosti individualizace našich systémů dle potřeb konkrétního klienta,“  zdůrazňuje předseda družstva Vladimír Sakař.

Řešení pro nákladní auta

V posledních letech společnost Tetronik uvedla na trh inovativní odbavovací systém pro nákladní vozidla QTir. Tento systém dokáže efektivně řešit řízení, kontrolu a odbavení nákladních vozidel ve výrobních podnicích, logistických centrech, skladech a podobných provozech.

Díky propracované kombinaci Time Slot Managementu a Yard Management Systému šetří naši zákazníci u každého odbaveného kamionu čas, snižují náklady na odbavení a zvyšují své odbavovací kapacity. Každá takto odbavená přeprava navíc za sebou zanechává v našem systému svou digitální stopu a veškeré údaje o odbavení jsou tak dostupné ještě dlouho po jejím odbavení,“ vysvětluje obchodní ředitel Jiří Rous výhody systému, který se už osvědčil na desítkách realizací, kde pomáhá odbavovat přes 25 000 kamionů měsíčně.

Tetronik se do budoucna plánuje zaměřit na oslovení zahraničních zákazníků. Několik individuálních zahraničních projektů má již za sebou, nicméně cílem je nyní více systematické soustředění se na konkrétní zahraniční trhy. K tomu má společnosti pomoci absolvování i třetí fáze mentorského programu Platinn.