Startuje soutěž o nejlepší firemní inovace z regionu

8. 2. 2023

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) spolu s Ústeckým krajem vyhlašuje každoročně soutěž o nejvíce inovativní firmy regionu. Letos je přihlašování do soutěže Inovační firma Ústeckého kraje spuštěno mnohem dřív než v posledních letech.

Přihlásit inovaci do soutěže budou moci firmy už od února a čas mají až do konce října tohoto roku. Poté v listopadu zasedne odborná porota tvořena zástupci agentury CzechInvest, ICUK, partnera soutěže a experta programu PLATINN.

Letos, a i v dalších letech, bude soutěž vyhlášena v kategoriích malé a střední podniky a velké firmy. Kategorie startupy se už nebude střídat s kategorií velké firmy, a to z důvodu jiné soutěže, která je určena přímo pro startupy.

„Soutěž za pět let dospěla a my jí chceme ji posunout dál. Tak, jak se rozrůstají inovace v podnikatelském prostředí, roste i tato soutěž. Chceme ji opět povýšit a udělat z ní společenskou událost prestižního formátu,“ říká ředitel ICUK Martin Mata.

Navíc má soutěž novou kategorii Cenu profesorky Jiřiny Jílkové, která oceňuje osobnosti za mimořádný přínos pro rozvoj Ústeckého kraje v oblasti inovací.

Vítězové ve firemních kategoriích získají finanční odměnu 50 000 korun, možnost používat k logu označení Inovační forma Ústeckého kraje pro rok 2023 a publicitu v partnerských médiích.

Podmínky a pravidla soutěže jsou velice jednoduché. Přihlásit se může jakákoliv firma se sídlem či provozovnou v Ústeckém kraji, bez ohledu na právní formu či obor podnikání. Přihlášení do soutěže je možné přes webovou stránku Inovační firma Ústeckého kraje – pravidelná akce ICUK.

Soutěž je podpořena z projektu Smart Akcelerátor pro Ústecký kraj III.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru