Projekt STAGES, který jsme pomáhali v Ústí nad Labem pilotně rozběhnout, získal akreditaci od Ministerstva školství ČR. V příštích měsících tak otvírá nové akreditované kurzy pro učitele základních škol v Praze, Ústeckém kraji a v Ostravě.

Kurzy pro učitele v Ústeckém kraji jsou naplánovány od 6. do 10. srpna 2019. Již nyní se na ně můžete hlásit přes tento odkaz, kde se dozvíte i bližší informace o průběhu kurzu.

Program STAGES poskytuje učitelům základní platformu inovativního učení pro rozvoj kreativity a matematického myšlení žáků a zároveň poskytuje komplexní systém, který rozvíjí jejich praktické dovednosti a schopnosti – žáci získají dovednosti pro jejich osobní rozvoj svých jedinečných talentů. Vzdělávací program je tak určen ambiciózním a motivovaným učitelům, který záleží na jejich žácích a přejí si pro ně kvalitní budoucnost, a jsou tedy ochotni a odhodláni do kurzu investovat čas a úsilí.

STAGES vyvinul izraelský expert Ohper Brayer – Uznávaný izraelský expert na rozvoj talentů, byznys mentor, kouč a učitel. Začínal jako jazzový muzikant a učitel jazzu na hudební škole, kde se setkával s talenty a začal se zajímat o matematiku a uplatňovat její principy ve výuce hudby. Život mu změnila návštěva zástupkyně společnosti Disney, která si přišla poslechnout jeho přednášku a okamžitě jej na základě toho přizvala do vývojového centra pro design a vytváření atrakcí do lunaparků. V něm designéry a technologické specialisty vyškolil svou metodou. Od té doby pracoval na mnoha projektech pro globální společnosti jako Hewlett Packard, Microsoft, Nokia, Osram, Orange a další. Vyvinul celou řadu metod pro rozvoj talentů, školí vysoké manažery a průmyslníky ve strategiích vedení a procesech růstu. Učil na Academy of Business Intelligence profesora Bena Gilada v Bostonu.