#SDÍLENÉ KANCELÁŘE

Ústí Region #Coworks

PLATFORMA COWORKŮ V ÚSTECKÉM KRAJI

Prostory, kde se potkávají lidé, kteří chtějí rozvíjet své nápady, vnímáme z pohledu inovačního ekosystému jako důležitý pilíř. A těmito prostory jsou pro nás coworkingová centra. I proto jsme vytvořili platformu ÚSTÍ REGION #COWORKS. Jaké coworky (sdílené kanceláře) najdete v Ústeckém kraji?

PODNIKAT A POTKÁVAT SE V ÚSTÍ NAD LABEM

WORK SPACE

to je vzdušný a prosvětlený prostor v přízemí budovy, který slouží jako útočiště pro každého, kdo si potřebuje v centru města nerušeně vyřídit pracovní záležitosti, dát si schůzku, vytisknout dokumenty nebo vizitky, a přitom si dát třeba kávu.

Hodí se ale i pro freelancery jako sdílená kancelář, samozřejmostí je WI-FI připojení. Pro takové případy je prostor zcela zdarma.

Navíc budete v jedné budově společně s ICUK, CzechInvestem, CzechTradem, Technologickou agenturou ČR, Agenturou pro Podnikání a Inovace a Regionální rozvojovou agenturou Ústeckého kraje.

www.space.icuk.cz/work-space

VÝHODY ANEB PROČ VYUŽÍVAT WORK SPACE

  • Skvělé podmínky pro navazování kontaktů a spolupráce
  • Startupové a kreativní prostředí
  • Minimální náklady v centru města s možností rezervace zasedačky
  • Základní IT technika dispozici
  • RYCHLÁ WI-FI ZDARMA
  • Místo pro sdílení zkušeností, informací a kontaktů pro všechny, kteří chtějí nebo už začali podnikat 
  • Ideální volba pro ty, kteří nevyužijí vlastní kancelář a práce z domova či kavárny není pro ně to pravé
  • Pro freelancery, začínající podnikatele i menší firmy

COWORKY V ÚSTECKÉM KRAJI

Otevřeli jsme naši první pobočku ICUK pro Žatecko, Podbořansko a Kadaňsko, aby byli naše služby ještě dostupnější! Současně bude pobočka sloužit jako další ze sítě coworkingových center, kde se potkávají lidé, kteří chtějí rozvíjet své nápady, sdílet zkušenosti a inspirovat se navzájem. Nachází se ve stejné budově, jako nově otevřený technický klub Přírodovědným centrem TK 14 Žatec, v budově Střední školy zemědělské. Webovou stránku ŽATEC #COWORKS připravujeme.

Roudnice nad Labem je město, kde to lítá. A to nejen na místním letišti, ale i v samotném centru, kde se nedávno otevřelo coworkingové centrum se zábavným názvem Cwrk JzD. Jen co vstoupíte, cwrnkne vás do nosu příjemná komorní atmosféra, vůně kvalitní kávy a energie lidí uvnitř.

www.cwrkjzd.cz

O vzniku coworku Litohub v Litoměřicích jsme už dávali vědět. V létě jsme se tam vypravili sejít se s Martinou Žilkovou a Honzou Pardubickým, zakladateli Litohubu. A byli jsme nadšení. Tady to dobře vypadá, dělají tu vlastní program, na který chodí lidi, mají tu skvělé kafe, 3D tiskárnu.

www.litohub.cz

Kadaň má úžasné náměstí a taky svůj coworkingový prostor, sdílené kanceláře. Sídlí v Mateřském centru Radka a to už minimálně rok. Jak už napovídá místo, cílí především na ženy na mateřské, kterým centrum nabízí specializovaný program a také slušné zázemí.

www.radka.kadan.cz

Cowork, který městu Most sluší! Nabízí ucelenou nabídku služeb pro jednotlivce, rodiny i firmy z různých oblastí. Najdete zde dětský koutek, centrum pro virtuální realitu, učebnu digitální fotografie, ale i stylovou kavárnu a vinotéku.

www.bridge714.cz

Pokud hledáte šikovného ajťáka, Cowosedlice jsou tím správným místem, kde ho najít. Kousek nad Teplicemi, v Novosedlicích, jsme navštívili ukázkovou sdílenou kancelář. Ta vznikla jednoduše proto, že ji v místě potřebovali – a i když je menší, má správný podnikatelský drive a energii.

www.cowosedlice.cz

S Platformou žen Ústeckého kraje a její zakladatelkou Petrou Hessovou jsme se v létě potkali kvůli vzájemné spolupráci. Baví nás, co dělají, jak to dělají a jejich vztah k regionu. Tento cowork v Teplicích je určen především pro ženy podnikatelky. I proto je prostor vybaven dětským koutkem.

www.centrumprocelourodinu.cz

EU a MŠMT
Útecký kraj
UJEP
Hospodářská komora
Scroll to Top