#SDÍLENÉ KANCELÁŘE

Ústí Region #Coworks

PLATFORMA COWORKŮ V ÚSTECKÉM KRAJI

Prostory, kde se potkávají lidé, kteří chtějí rozvíjet své nápady, vnímáme z pohledu inovačního ekosystému jako důležitý pilíř. A těmito prostory jsou pro nás coworkingová centra. I proto jsme vytvořili platformu ÚSTÍ REGION #COWORKS. Jaké coworky (sdílené kanceláře) najdete v Ústeckém kraji?

PODNIKAT A POTKÁVAT SE V ÚSTÍ NAD LABEM

PROSTOR WORK SPACE

Je to vzdušný a prosvětlený prostor v přízemí budovy, který slouží jako útočiště pro každého, kdo si potřebuje v centru města nerušeně vyřídit pracovní záležitosti, dát si schůzku, vytisknout dokumenty nebo vizitky, a přitom si dát třeba kávu.

Hodí se ale i pro freelancery jako sdílená kancelář, samozřejmostí je WI-FI připojení. Pro takové případy je prostor zcela zdarma.

Navíc budete v jedné budově společně s ICUK, CzechInvestem, CzechTradem, Technologickou agenturou ČR, Agenturou pro Podnikání a Inovace a Regionální rozvojovou agenturou Ústeckého kraje.

www.space.icuk.cz/work-space

VÝHODY ANEB PROČ VYUŽÍT WORK SPACE

→ skvělé podmínky pro navazování kontaktů a spolupráce

→ startupové a kreativní prostředí

→ minimální náklady v centru města s možností rezervace zasedačky

→ základní IT technika dispozici

→ RYCHLÁ WI-FI ZDARMA
Místo pro sdílení zkušeností, informací a kontaktů pro všechny, kteří chtějí nebo už začali podnikat 

→ ideální volba pro ty, kteří nevyužijí vlastní kancelář a práce z domova či kavárny není pro ně to pravé

→ pro freelancery, začínající podnikatele i menší firmy

DALŠÍ COWORKY V ÚSTECKÉM KRAJI

Most

Nově otevřený prostor Coworking Most – COMO, je sdílená kancelář pro začínající podnikatele, startupisty, freelancery, menší projektové týmy a další tvůrčí osobnosti, které potřebují prostor pro práci. Nemusíte se ostýchat říct si o pomoct, propojit se, vzájemně se inspirovat nebo si jen tak popovídat. Kromě místa pro práci se můžete těšit na celou řadu akcí a workshopů, dobrý kafe, zasedačku na cally a místo pro odpočinek.

coworking-most.cz

Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem je město, kde to lítá. A to nejen na místním letišti, ale i v samotném centru, kde se nedávno otevřelo coworkingové centrum se zábavným názvem Cwrk JzD. Jen co vstoupíte, cwrnkne vás do nosu příjemná komorní atmosféra, vůně kvalitní kávy a energie lidí uvnitř.

cwrkjzd.cz

Litoměřice

O vzniku coworku Litohub v Litoměřicích jsme už dávali vědět. V létě jsme se tam vypravili sejít se s Martinou Žilkovou a Honzou Pardubickým, zakladateli Litohubu. A byli jsme nadšení. Tady to dobře vypadá, dělají tu vlastní program, na který chodí lidi, mají tu skvělé kafe, 3D tiskárnu.

litohub.cz


Most

Cowork, který městu Most sluší! Nabízí ucelenou nabídku služeb pro jednotlivce, rodiny i firmy z různých oblastí. Najdete zde dětský koutek, centrum pro virtuální realitu, učebnu digitální fotografie, ale i stylovou kavárnu a vinotéku.

bridge714.cz

Teplice

V červenci 2022 otevřel nadšenec pro sdílené kanceláře prostor v centru Teplic. V nových zrekonstruovaných prostorách v historické budově nabízí jednoduché a flexibilní členství, využití prostor 24/7, zasedačku, a zázemí.

sdilenekancelareteplice.cz

Kadaň

Radka a to už minimálně rok. Jak už napovídá místo, cílí především na ženy na mateřské, kterým centrum nabízí specializovaný program a také slušné zázemí.

radka.kadan.cz

Partneři
Přejít nahoru