FURTHR Centre Dublin

Inovační centrum Ústeckého kraje podepsalo v Irsku memorandum o spolupráci s dublinským business centrem Furthr. Předmětem podpory a vzájemné spolupráce bude především předávání zkušeností z oblastí venture capital a seed fondů, digitalizace zdravotnictví, s vytvářením startup ekosystému a spolupráce s nadnárodními společnostmi.

Pro startupy z Ústeckého kraje z toho vyplývá možnost expanze na irský trh a využití prostor Furthr centra pro zasídlení startupu. Businessové centrum Furthr najdete v jeho novém sídle Guinness Enterprise Centre, které teprve před dvěma lety vzniklo citlivou rekonstrukcí unikátního brownfieldu – jedné z budov pivovaru Guinness.

O BUSINESS CENTRU FURTHR:

Od roku 1988 poskytuje společnost Furthr® ambiciózním zakladatelům vše, co potřebují k založení a rozšíření svého podnikání. Prostřednictvím našeho poradenství, programů a akcí, které mění pravidla hry, zaručujeme, že naši inovátoři budou stát před sítí potenciálních investorů s důvěrou. Umožňujeme irským začínajícím podnikům, aby se rychleji staly společností Furthr.

3 oblasti expertízy centra FURTHR:
  1. AKCELERACE – příprava podnikatelského nápadu na vstup do investorského prostředí díky individuální spolupráci s týmem podnikatelských poradců.
  2. FINANCOVÁNÍ – získání finančních prostředků a investic pro zahájení podnikání v Irsku.
  3. NETWORKING – rozšiřování sítě kontaktů a spolupráce s podobně smýšlejícími irskými podnikateli a inovativními vlastníky firem, účast na networkingových akcích Furthr.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru