#ICUK WORLDWIDE

Enterprise Europe Network / EEN

EEN je světová síť, která pomáhá malým a středním podnikům se vstupem na zahraniční trhy a hledáním obchodních příležitostí a partnerů ve více než 60 zemích světa. Služby Enterprise Europe Network jsou spolufinancovány Evropskou unií z programu Single Market Programme a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. V České republice zajišťuje fungování sítě EEN konsorcium složené ze šesti partnerů, koordinované Technologickým centrem Praha.

– NAJDEME VÁM PARTNERA PRO OBCHODNÍ, TECHNOLOGICKOU NEBO VĚDECKO-VÝZKUMNOU SPOLUPRÁCI V MEZINÁRODNÍM MĚŘÍTKU
– PRO VAŠE INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ VÁM POMŮŽEME HLEDAT ZAHRANIČNÍHO OBCHODNÍHO PARTNERA 

SLUŽBY EEN

PARTNERSTVÍ

Hledáte užitečné zahraniční kontakty? Máte ambici proniknout na zahraniční trhy? Potřebujete mít přehled i v jiných oborech?

PORADENSTVÍ

Získají odpovědi na řadu specifických otázek a mohou tak zkrátit dobu přípravy svých zahraničních aktivit. Při poskytování poradenství a vyhledávání vhodných obchodních kontaktů využíváme rozsáhlou síť spolupracujících partnerů ve více než 60 zemích.

NABÍZÍTE vaše TECHNOLOGIE mimo čr,
nebo poptáváte služby ZE ZAHRANIČí?

Domluvte si s námi osobní nebo online schůzku a my vám pomůžeme se zápisem
do celoevropské databáze.
Dostaňte vaše podnikání za hranice!

kontakt pro síť EEN, manažer inovačního ekosystému

husek@icuk.cz

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru