#STARTUP ACADEMY

STARTUP ACADEMY

První pilotní ročník unikátního vzdělávacího programu od ICUK ODSTARTOVAL!

Je navržen tak, aby inspiroval a rozvíjel všechny, kteří mají zájem o svět moderního podnikání a techniky používané startupy. 

Co program nabízí? Během sedmi měsíců (říjen-duben) budete mít příležitost účastnit se workshopů, které se budou konat dvakrát do měsíce. Budete procházet cestou od seznámení s práci s nápadem až po zdokonalení vašich prezentačních dovedností a marketingových strategií. Výuka vrcholí “pitch day”, kde budete mít příležitost představit svůj projekt před porotou. 

Kdo za tím stojí? Naše akademie staví na zkušenostech a dovednostech zkušených odborníků a mentorů, kteří jsou zde, aby vám pomohli rozvíjet váš projekt a vést vás k úspěchu. 

Kdo může přijít? Máte-li proaktivní přístup, jste ochotni učit se a rozvíjet svůj podnikatelský nápad, jste u nás vítáni. Přineste svůj nápad – ať už je ekologický, technický, sociální nebo z jiného odvětví. Hlavní je vaše nadšení a chuť se učit.

Chcete se přihlásit do dalšího ročníku? Stačí vyplnit tento dotazník a těšit se na inspirativní cestu světem podnikání. Těšíme se na vás a vaše inovativní nápady! 

starTup academy #1

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru