#MY JSME ROBUL

ROBUL A SOUTĚŽ FIRST

Jsme první a jediný ústecký robotický tým, který se teprve jako druhý z Česka zapojil do mezinárodní soutěže FIRST.

ROBUL (Robot Ústí) je první FIRST robotický tým v Ústeckém kraji a teprve druhý v České republice. Naším cílem je vycestovat v sezóně 2023/24 do Chicaga na naší první soutěž.

Projekt vznikl po tom, co se jeden z našich aktuálních členů vrátil z Ameriky nadšený soutěží FIRST a funguje především díky spolupráci Inovačního centra Ústeckého kraje a Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, našim mentorům a členům.

Cílem je nabídnout středoškolákům našeho regionu možnost zlepšovat své (nejen) technické dovednosti, podpořit jejich zájem o STEM a zažít si celosvětově rozšířenou soutěž v robotice. Projekt si získal záštitu Ministra pro místní rozvoj a poslance za Ústecký kraj – Ivana Bartoše.

PARTNEŘI ROBUL

Náš projekt ROBUL potřebuje nejen šikovné a nadšené žáky a mentory, ale i silné partnery.

Tým ROBUL se potkává a konstruuje robota v prostorách Sdílené digitálny dílna DigiLabkterá je společným projektem ICUK, Ústeckého kraje a Fakulty strojního inženýrství UJEP. Mentoři, kteří pracují společně na projektu ROBUL, jsou jak z této fakulty tak z Přírodovědecké fakulty UJEP. Další mentoři jsou řad rodičů našich žáků, členů týmu.

Stanete se i vy součástí nového projektu a ukážete spolu s námi, že dokážeme podpořit mladé nadšence do robotiky na jejich cestě na soutěž za velkou louži?  

Nabízíme partnerství čtyřech úrovní, kde má každá svoje reciproční plnění. Uvádíme loga sponzorů na web stránky, zmiňujeme je v tiskových zprávách a mediálních výstupech, odkazy na jejich společnosti jsou v newslettrech, které ICUK vydává… je toho mnohem více. Kompletní nabídku partnerství rádi zašleme – kontaktujte nás na edu@icuk.cz 

PLATINUM PARTNER

GOLD PARTNER

SILVER PARTNER

DALŠÍ PARTNEŘI A PODPOROVATELÉ

Malfini, a.s.
distributor reklamního textilu

KDO JE ROBUL?

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru