#AMBASADOŘI PODNIKAVOSTI

Vzdělávání pedagogů

Další vzdělávací činnost, kterou bude ICUK pořádat od roku 2024, je určena pedagogům škol v Ústeckém kraji. Společně s dalšími institucemi přinášíme do kraje bloky školení k podnikavosti, podnikatelských kompetencích, kreativitě, inovací.

Cílem vzdělávání není jen zvýšení kompetencí, informovanosti a přinášení nových metod či metodik pedagogům v Ústeckém kraji, ale zároveň vytvoření sítě tzv. ambasadorů podnikavosti na školách.

Ambasadoři budou nositeli podpory podnikavosti a formou různých aktivit ve spolupráci s týmem ICUK a expertů z praxe budou dál vzdělávat své žáky a studenty. I tato aktivita bude finančně podpořena ICUK.

Chceme, aby do čtyř let měla každá střední škola v Ústeckém kraji svého ambasadora.

Začátkem roku 2024 zveřejníme nabídku školení a témat, které budeme nabízet. I tato aktivita bude finančně podpořena ICUK pro Vás, školy a pedagogy.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru