#ICUK EDU

ICUK vzdělávání

VŠE PRO žáky, STUDENTY A ŠKOLY

“PODNIKÁNÍ NENÍ VĚDA, ANI UMĚNÍ.
JE TO PRAXE.”
Podnikavost je soubor dovedností nezbytných pro prosperitu v rychle se měnícím prostředí, a to jak v občanské, profesní, tak i osobní sféře. Zahrnuje schopnost budovat sebedůvěru, identifikovat své silné a slabé stránky, posilovat vůli a odvahu v rámci zdravého riskování, rozvíjet etické principy a uvědomění si odpovědnosti a sociální empatie. Dle rámce klíčových kompetencí pro podnikavost (EntreComp) Evropské unie, lze podnikavost definovat jako dovednost využívat příležitosti a nápady k vytváření hodnot pro ostatní.

#PRO ŽÁKY A STUDENTY

kteří touží po moderních kompetencích, chtějí rozvíjet svůj potenciál a získat podnikatelské dovednosti

#PRO PEDAGOGY

kteří hledají moderní přístupy ve výuce a spolupráci s odborníky z praxe

#PRO ŠKOLY

které si cení držet krok s aktuálními trendy ve vzdělávání

CO JE NAŠIM CÍLEM?

Pomáhat žákům a studentům realizovat jejich sny a posouvat je dál.

Jsme tu, abychom vás podpořili na vaší cestě k úspěchu.

Chceme vás rozvíjet, vzdělávat, motivovat a odborně vést.

CO ZÍSKÁŠ TY?

Ať už jsi student vysoké školy, nebo žák střední či základní školy, máme pro tebe něco speciálního.

Proč?

Protože víme, co vás čeká v budoucnosti a chceme vám pomoci připravit se na to.

Věřte nám a buďte s námi!

PROGRAMY A SLUŽBY

pro žáky středních a studenty vysokých škol

STARTUP ACADEMY

Objevte tajemství úspěšného podnikání. Naučíme, jak proměnit svůj nápad v prosperující podnik. Spojujeme teorii s praxí a otevíráme dveře do světa podnikání.

Podpora talentů

Společně s Centrem pro talentovanou mládež podporujeme stipendiem studenty, kteří si chtějí rozšířit svoje schopnosti a dosáhnout nejlepších výsledků.

Mentoring

Někdy potřebujete někoho, kdo vám ukáže správný směr. Naši mentoři jsou zkušení profesionálové, kteří vás provedou světem možností a pomohou vám najít vaši cestu.

praxe a stáže

Hledáte skutečné zkušenosti v oboru? Naše praxe a stáže vám nabídnou příležitost pracovat na reálných projektech a učit se od odborníků. Je to krok, který vaši budoucí kariéru posune.


pro UČITELE / pro ŠKOLY

V rámci osvětové činnosti pořádáme ve spolupráci s odborníky z různých odborů přednášky na školách. Cílem je předávat praktické zkušenosti z reálného praxe do školního prostředí. Spolupracujeme zejména se školami, které mají ve svém školním vzdělávacím planu předměty spojené s oblastí podnikání, nebo se účastní soutěží zaměřující se na podnikání.  

JEDNORÁZOVÉ PŘEDNÁŠKY

Cílem přednášek/workshopů je oslovit a zaujmout žáky a studenty tématem z praxe. Tento typ spolupráce je vhodný pro zpestření výuky a navázání spolupráce se vzdělávacími institucemi.

OPAKOVANÉ
PŘEDNÁŠKY

Nabízíme plánování přednášek dopředu na celý školní rok a taky možnost tematického provázání přednášek.

mentoring soutěžního týmu

Přednášky/workshopy jsou vhodné pro týmy, které se účastní podnikatelských soutěží jako “Junior Achievement” a “Fiktivní firma”. Je možnost individuální domluvy dle potřeb soutěžního týmu.

PŘÍPRAVA VÝUKOVÉHO PŘEDMĚTU

Zajišťujeme spolupráci při přípravách výukového předmětu v oblasti podnikání, a to na základě individuální domluvy a dle potřeb školy/pedagoga.


chci více info

Zaujal vás některý z programů nebo služeb?
Jste zastáncem moderní výuky?
Ozvěte se nám! Vše vysvětlíme online, nebo se potkáme ve vaší škole.
edu@icuk.cz

akce

HR RANDE

Když si myslíte na speed dating, asi vás napadnou rychlé rande, nervozita a snaha udělat dobrý první dojem. Co když byste mohli uplatnit stejnou energii, ale místo hledání toho pravého/ta pravá hledali tu pravou práci nebo brigádu? HR Rande je jako speed dating, ale s výhodou, že na konci můžete skončit s výplatní páskou místo srdcovým zlomem. Zní to dobře, že? Tak na co ještě čekáte?

Více info →

Festival FESTUP

Jediný startupový festival v Ústeckém kraji. Motivuje žáky, studenty a mladé lidi pro strat vlastního podnikání. Přijďte a užijte si den plný workshopů, inspirativních příběhů úspěšných lidí, konzultací s experty, doprovodného programu i soutěží.

TALENT TALKS

Kdo říkal, že rána jsou jen pro kávu a zprávy? Naše Talent Talks vám nabízejí šanci začít den s inspirací, setkáním s úspěšnými lidmi z Ústeckého kraje a možností objevit tajemství jejich úspěchu a jak se dostali tam, kde jsou nyní. Skvělý způsob, jak začít den!

Více info →

REFERENCE

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru