Chci podnikat

#Chcete začít podnikat?
#Máte zatím jen nápad a nevíte co a jak dál?
#Už jste začali podnikat, ale zůstali jste na stát místě a potřebujete se posunout dál?
#Chcete poradit s financováním, marketingem, v právní či jiné oblasti?

jste přesně na tom správném místě!


PROGRAM STARTUP GO!

je přesně pro vás. Potřebujete jen trochu času a chuť začít. Za tři čtvrtě roku, plného plánování, workshopů a výzev vám pomůžeme vybudovat z nápadu životaschopnou firmu. Program nebo tzv. podnikatelský inkubátor končí slavnostně a zároveň neformálně akcí STARTUP GO GRILL, tedy závěrečnou prezentací, spojenou se soutěží před odbornou porotou a veřejností.

Chci vědět víc o programu STARTUP GO!

Chci se podívat na předchozí akce STARTUP GO GRILL

FINANCOVÁNÍ – DOTACE

Jedna z možností, jak financovat vaše podnikání, jsou dotační programy. Aktuálně jsou v přípravě tři výzvy pro mikro a malé a střední podniky z Operačního programu Spravedlivá transformace: vouchery pro rozvoj podnikání, digitální vouchery a inovační vouchery. Předpoklad otevření výzvy je říjen 2023.

Pokud chcete dostávat informace o dalších aktuálních výzvách a programech, přihlaste se k odběru našeho newslettru.

Chci vědět víc o financování z dotačního programu OPST


ÚSTÍ REGION #COWORKS

Pokud svůj byznys plán teprve připravuješ, sbíráš nápady a chceš využít startupové a kreativní prostředí, můžeš využít jedno z našich ÚSTÍ REGION #COWORKS center. Najdeš je v několika městech v našem kraji a můžeš v nich směle navazovat kontakty a spolupráci, nebo sám či s parťákem nebo svým počítačem tvořit hodnoty. Stůl, židle a základní technika jsou k dispozici zdarma.

Chci navštívit WORK SPACE v Ústí nad Labem

Chci se podívat na COWORK centra v Ústeckém kraji

Digilab

digitální dílna pro firmy a veřejnost

Sdílená digitální dílna DigiLab je společný projekt ICUK, Ústeckého kraje a Fakulty strojního inženýrství UJEP zaměřený na oblast digitalizace a aditivních technologií 3D tisku. Slouží pro potřeby firem, studentů a veřejnosti, které si pracoviště DigiLabu mohou zarezervovat, zdarma vyzkoušet a využívat jeho zařízení.

Chci vyzkoušet DigiLab.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru