Chci inovovat

#Inovujte
#Upevněte své postavení na trhu
#Získejte výhodnější pozici
#Buďte konkurenceschopní

Naše programy vám pomůžou!


ICUK PLATINN

Program pro rozvoj a růst obchodního a inovačního potenciálu zavedených malých a středních firem. Získáte 40 hodin zdarma s vybraným expertem nebo zkušeným CEO úspěšné firmy, který vám pomůže podívat se na vaše podnikání zvnějšku a bez provozní slepoty, a odhalí slabiny i příležitosti vašeho podnikání. Naši experti vám pomohou v oblastech jako marketing, obchod, interní procesy, strategický rozvoj, inovace, firemní kultura, finance…, a to i pro různá odvětví.

Chci vědět víc o programu PLATINN

DIGITAL INNOVATION HUB

Centrum pro digitální inovace, sloužící pro podporu a zavádění digitalizace, automatizace a robotizace ve firmách. Pokud se ve vaší firmě objevují témata jako zefektivnění, zrychlení, automatizace, substituce apod. a hledáte odpovědi na otázku „Jak na to?“, potom je vaše cesta do DIH centra správná.

Chci se dozvědět víc o DIGITAL INNOVATION HUB


ICUK Global

Služby pro zejm. malé a střední firmy, startupy, začínající podnikatele pro jejich vstup na zahraniční trhy a navázání spolupráce v Evropě, Spojených státech a Latinské Americe, Africe a ve vybraných státech Asie.

Díky celé řadě partnerství a členství v mezinárodních organizacích vám najdeme partnera ve vybrané zemi, propojíme vás na experty, pomůžeme se vstupem na trh, propojíme s výzkumnou či vzdělávací institucí, pomůžeme s ochranou duševního vlastnictví.

Chci vědět víc o službách pro internacionalizaci ICUK Global.

FINANCOVÁNÍ – DOTACE

Jedna z možností, jak financovat vaše podnikání, jsou dotační programy. Aktuálně jsou v přípravě tři výzvy pro mikro a malé a střední podniky z Operačního programu Spravedlivá transformace: vouchery pro rozvoj podnikání, digitální vouchery a inovační vouchery. Výzvy pro tyto programy již byly vyhlášeny, příjem žádostí se pro všechny tři vouchery spouští 15. ledna 2024.

Pokud chcete dostávat informace o dalších aktuálních výzvách a programech, přihlaste se k odběru našeho newslettru.

Chci vědět víc o financování z dotačního programu OPST

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru