služby

služby pro začínající podnikatele a zájemce o podnikání

startup go

 

Program pro začínající podnikatele a zájemce o podnikání. Pomůžeme vám z nápadu vybudovat životaschopnou firmu anebo ze začínající firmy nadějný startup.

foodies go

 

Program pro začínající podnikatele a zájemce o podnikání v oboru gastronomie. Pomůžeme rozjet byznys v oboru s přísnými předpisy, poskytneme profesionální kuchyň, špičkové experty...

coworking sdílna

 

Sdílená kancelář v centru Ústí nad Labem, v kampusu UJEP. Využijte výhod spolupráce, nízkých nákladů, sdílení zkušeností a know-how v coworkingovém prostoru s dalšími startupy.

Mým snem bylo založit si vlastní firmu, chtěla jsem udělat přírodní produkt a napadly mě dřevěné variabilní kabelky.  ICUK mi pomohl s nastavením obchodního modelu, s marketingem a prezentací produktu...

Celý příběh →

Pavla Linková, LIPA Design

absolventka inkubátoru Startup Go, 2. místo Startup Go Grill

konzultace

 

Máte zatím jen nápad na podnikání a nejste si jistí? Anebo řešíte v začátcích konkrétní problém a nechcete hned do inkubátoru? Ozvěte se nám a přijďte to s námi probrat.

služby pro růst a inovace v zavedených firmách

icuk platinn

 

Inovujte se špičkovými experty! Koučingový program zaměřený na růst obchodního a inovačního potenciálu malých a středních firem.

inovační vouchery

 

Dotační program pro spolupráci firem z Ústeckého kraje a výzkumných organizací na vývoji inovací produktů, služeb i procesů.

re-search

 

Databáze výzkumných kapacit regionu. Najděte si pro své inovace partnera, tým, laboratoř, přístroje ve výzkumných institucích v Ústeckém kraji.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Lea Jozífková

VM Engineering, absolvent programu Platinn

konzultace

 

Řešíte ve firmě specifický problém? Nehodí se vám žádná z nabízených služeb? Ozvěte se nám a přijďte to s námi probrat individuálně.