Naše služby

Tento formulář vám umožní vybrat typ služby a konkrétní službu

Nejprve vyberte typ služby, poté zvolte konkrétní službu a klikněte na tlačítko "Zobrazit službu"

×
02/05/2024
| Reference

NOBILIS TILIA

vývoj přírodních kosmetických produktů
Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. Díky tomu kosmetické produkty Nobilis Tilia pečují celostně o krásu i tělesné a psychické zdraví člověka. Láska k přírodě, ruční výroba v krajině Českého Švýcarska a mnohaletá praxe předních odborníků na aromaterapii v Čechách se zrcadlí v kosmetice té nejvyšší kvality, jež poskytuje péči celé rodině.
+30 %

NÁRŮST OBRATU

-

CESTA S ICUK k úspěchu

  • podpořené projekty: Stanovení bioaktivních látek v rostlinných extraktech, Testování antimikrobiální ochrany přírodních konzervačních systémů
  • partneři: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Státní zdravotní ústav Praha
  • dotace: 85 000 + 102 000 Kč
"V roce 2015 byl realizován projekt „Stanovení bioaktivních látek v rostlinných extraktech“ za spolupráce Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Díky výzkumu mohla naše firma inovovat specifickou kosmetickou řadu zvanou „Arteris“, určenou pro citlivou pleť. Bylo dosaženo očekávaných výstupů a výsledky měření firma využila nejen pro inovaci, ale i odbornou propagaci celé kosmetické řady našim zákazníkům. Rychlá a kvalitní inovace byla pro naši firmu velkou konkurenční výhodou. Díky inovaci bylo dosaženo několikanásobného zvýšení prodejů kosmetických přípravků Nobilis Tilia."
Jana Wittgruberová, manažer výroby a vývoje, příjemce dotace "Inovační voucher"