Naše služby

Tento formulář vám umožní vybrat typ služby a konkrétní službu

Nejprve vyberte typ služby, poté zvolte konkrétní službu a klikněte na tlačítko "Zobrazit službu"

×

B2B Networking

Zažijte dopoledne jinak!

Navštivte naše B2B networking setkání, které Vám měsíčně umožní vyjít z denního pracovního stereotypu. Na B2B networkingu se můžete vzdělat, rozšířit své pracovní dovednosti, potkat se s podobně naladěnými lidmi z byznysu a to vše v moc pěkném prostoru WORK SPACE.

B2B networking jsou pravidelné dopolední vzdělávací akce, jejímž cílem je prohloubit znalosti, najít inovativní řešení nebo se dozvědět zcela nové informace, které posunou Vaše podnikání v mnoha směrech. Témata se snažíme vybírat aktuální, která mají efektivní dopad na chod firmy v jednotlivých oblastech.

Setkání vám přinesou nové poznatky, inspiraci, možná i jiný vhled v řešení palčivých problémů. Zároveň při nich můžete navázat spolupráci při závěrečném networkingu, u kterého nechybí drobné občerstvení.

Jak to celé probíhá?

Pokud jste znalcem, odborníkem v nějakém oboru nebo chcete předat své letité zkušenosti těm, kteří začínají, ozvěte se nám.

Společně vymyslíme téma akce, my ji zorganizujeme a náš marketingový tým zpropaguje. Spolupráci máme nejradši formou win-win. Témata by měla být volena tak, aby pomohly podnikatelům i firmám v Ústeckém kraji v jejich rozvoji.

Jak to u nás vypadá?