Inovační centrum se rozhodlo pomoci rodinám s dětmi, které řeší distanční výuku, ale postrádají potřebnou techniku. Spojili jsme se s Oblastní charitou v Ústí nad Labem a panem Karlem Karikou a ti pro nás vyberou rodiny, kterým věnujeme počítače, notebooky či tablety.

Podobných iniciativ proběhlo celostátně několik, my jsme se rozhodli pomoci regionálně. Proto se obracíme na vás – naše příznivce, ale i na firmy či instituce. Pokud máte k dispozici počítače, notebooky, tablety, které již nepoužíváte a můžete darovat pro dobrou věc, kontaktujte nás. Když se spojíme, pomůžeme více!

„Inovační centrum není jen o podpoře podnikatelů, ale i o vzdělávání a nastolování inovativních myšlenek. Pakliže se bavíme o digitalizaci prostředí, tady je unikátní příležitost pomoci nejmladší generaci využívat nástroje, které jsou jí vlastní. Děkuji všem, kteří se přidají,“ říká Martin Mata, ředitel ICUK.

Darovat potřebnou techniku můžou jak firmy, tak veřejnost do 30. 11. 2020. My ji neprodleně předáme Oblastní charitě v Ústí nad Labem, která se již postará o distribuci. Inovačnímu centru se během pár dní podařilo získat již několik počítačů z řad svých zaměstnanců. Pomozte také.