Podnikatelské poradenství Inovačního centra Ústeckého kraje bude nově také v Mostě

24. 8. 2023

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) rozšiřuje své bezplatné konzultační služby z Ústí nad Labem do Mostu, kde budou k dispozici místním podnikatelům a firmám. Poradenství pro začínající podnikatele i zavedené firmy bude poskytovat v coworkingovém centru COMO Most  key account manager ICUK Pavel Popluhár každý druhý čtvrtek v měsíci od 9 do 12 hodin. Pro rezervaci přesného času konzultace stačí vyplnit jednoduchý online formulář.

Konzultace pokrývají široké spektrum témat, od zahájení podnikání, řešení konkrétních problémů až po rozvoj a růst inovačního potenciálu firmy. V rámci těchto konzultací mohou klienti získat také cenné informace o vhodných dotačních programech nebo dalších službách ICUK.

V centrále ICUK ve Velké Hradební v Ústí nad Labem je k dispozici celý tým specialistů pro různé oblasti podnikání; od sociálního sektoru, přes vzdělávání až po digitalizaci a inovace. Pro ty, kteří potřebují okamžité rady a pomoc, byla zřízena Business ambulance ICUK, která bude nově i pro podnikatele z Mostecka. Pro více informací a rezervaci konzultačního času v Ústí i v Mostě klikněte sem.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru