ICUK Podcast

#Nový start

Nový start je začátek a každý začátek je příležitost – dělat věci nově, lépe, s energií, zápalem. Každý začátek má v sobě kouzlo očekávání, snění a vizí. Je to ta nejlepší část. Nový start není pro každého, musíte chtít, mít vůli, touhu i vizi, nový start je pro aktivní lidi, kteří to dokáží. A právě takové si chceme zvát do nového videoformátu ICUK Podcast #Nový start a budeme se jich ptát, jak se jim na severu, v našem regionu žije, podniká, bádá, studuje…

Máte tip na hosta? Napište nám! >>

et|icon_mail|

klein@icuk.cz

nejnovější díl

Tomáš Riese, zakladatel VirginGrip

Tomáš Riese je lezec, bydlí v Tisé u Ústí nad Labem, a má firmu VirginGrip, na výrobu špičkových lezeckých chytů, kterou založil společně s kamarádem Jaroslavem Ježkem, sklářským designérem. Tomáše jsme si do první dílu našeho podcastu #novýstart pozvali hlavně proto, že nás baví jejich drive a zápal, sepětí s místem, kde podnikají, a přitom jejich globální působnost i ambice. Jak se jim daří vypořádat s tou aktuální situací? A není slogan „krize je příležitost“ jen prázdnou frází? VirginGrip ukazuje, že ne.

Kde nás můžete vidět/poslouchat

Google

et|icon_music|

iTunes /připravujeme/

Archiv dílů

Podcast připravují

Ondřej Klein

Ondřej Klein

ICUK

klein@icuk.cz

Miroslav Oros

Miroslav Oros

AirZone.TV, Studio Hradební

miroslav@cumulus.cz

Podcast #Nový start je realizován díky podpoře projektu Podpora a rozvoj inovačního prostředí v Ústeckém kraji II, CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0014194.