Náš partner pro podnikatelský inkubátor ICUK Busyman.cz intenzivně pracoval na digitalizaci platformy pro investory a zakladatele startupů. Výsledkem tak je unikátní rozhraní právě pro investory a foundry, které je navíc obohaceno o funkci co-investic, což umožňuje i menším investorům spojit síly s ostatní členy a investovat tak i do větších projektů.

Digitální platformu Busyman.cz spouští symbolicky 14. 2. 2021. V tu dobu si budete moci vyzkoušet funkce, jako je párování s projekty, networking, záznamy z eventů, ale i chytré sdílení investičních vstupů. Platformu máte možnost vyzkoušet na 30 dní zdarma. Stačí poslat žádost na email: info@busyman.cz.

 

Platforma se bude dělit na 2 oddělené přístupy:

Investorský přístup – V Investorském adminu mají investoři možnost vyplnit svůj profil, nastavit svou investiční strategii, networkovat s ostatními členy klubu a nově se i spojovat v rámci co-investic. Kromě toho mohou nahlížet do detailů projektů, archivu našich eventů, kontaktovat autory, registrovat se na nadcházející akce a mnoho dalšího.

Autorský přístup – Foundři mají možnost vytvářet typizované elektronické podklady pro investory. Systém je strukturovaně navádí k postupnému vyplnění tzv. elektronického teaseru, který zároveň obsahuje i aktivní pole, podle kterých se zalistované startupy/projekty párují dle relevance nejpravděpodobnějším investorům v platformě.