Naše nová pobočka v Žatci je i váš nový cowork

11. 10. 2022

Před pár měsíci jsme otevřeli novou ICUK pobočku v Žatci. Během té doby jsme na daném místě pro vás připravili několik workshopů a uspořádali nespočet konzultací pro podnikatele. A teď jsme tento prostor otevřeli i vám – naše prostory v Žatci vám teď mohou sloužit jako váš cowork!

Prostory se nachází v budově Obchodní akademie a střední školy zemědělské a ekologické v Žatci, na adrese: Svatopluka Čecha 1180, Žatec. Otevřeno pro vás máme každý úterý a čtvrtek od 9.00 do 13.00 a dispozici je vám tiskárna, místo k posezení a pochopitelně (kde bychom to byli) rychlá wi-fi pro vaše podnikatelské nápady. Prostor vznikl ve spolupráci s Přírodovědeckým centrem v Žatci, který sídlí ve stejné budově.

Už teď pro vás připravujeme několik událostí, které proběhnou v právě nově otevřeném coworku.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru