CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje

Náš týmJsme rozmanití, plní nápadů, otevření, zvídaví a kreativní. Staráme se o to, aby se z malých nápadů staly velké věci. Podporujeme studenty a začínající podnikatele na jejich cestě k vlastnímu businessu. Ukazujeme cestu, jakou se mají se svým nápadem a inovací vydat. Pomáháme firmám vyhledávat talenty, výsledky výzkumu a propojovat s akademickými a výzkumnými organizacemi. Snažíme se zlepšit kvalitu života v Ústeckém kraji pomocí inovací a podnikavosti.
Tomáš Siviček

Generátor nápadů a leader. Tomáš je číslo jedna z hyperaktivních členů týmu. S mnohaletou praxí nejen v projektové a grantové činnosti, ale také z působení na Úřadu vlády Slovenské republiky a v neziskovém sektoru, inspiruje a vede tým k naplňování vize úspěšného regionu. Tomáš se těší na Vaše dotazy a podněty ohledně činnosti ICUK, především z oblasti spolupráce a uvítá jakýkoliv Váš kreativní nápad, který byste si přáli zrealizovat.

Miroslav Cingl

Stratég. Předpokladem úspěšné proměny nápadu v inovaci je správná strategie i realizace. A přesně to je hlavní náplní našeho Míry. Bohaté zkušenosti má z přípravy Regionální inovační strategie, programu Inovační vouchery Ústeckého kraje, či projektu Smart Akcelerátor. Na Míru se obraťte s přípravou a realizací Vašich projektů, otázkami k dotačním titulům a náměty na zvýšení konkurenceschopnosti kraje.

 

Linda Příhodová

Šarmantní projekťačka. Linda dlouhá léta drží pevně v rukou vedení Okresní hospodářské komory v Lounech. Čerpá z cenných zkušeností z projektů a spolupráce s firemním sektorem. Přesně ví jaké prostředky a energii, a zda vůbec, vložit do realizace projektů ICUKu tak, aby byly efektivní a přínosné. Hlavním úkolem je vyhledávání a příprava strategických projektů pro Smart Akcelerátor.

Václav Papřok

Finanční jestřáb. Neodmyslitelnou součástí každé větší i menší společnosti jsou finance. U nás je má pod svými křídly právě Václav, který je zároveň finančním “styčným důstojníkem” za kraj v projektu Smart Akcelerátor. ”Kolik mě to bude stát?” je jeho nejoblíbenější hláškou. Kombinuje zkušenosti z firemního s obezřetností z veřejného sektoru.

 

Radek Miškovský

Business animal. Nadějný mladík iniciativní v projektové činnosti, pracuje v ICUK na zapojení studentů (nejenom) ústecké univerzity do reálného businessu. Snaží se najít kreativní jedince, ale i celé skupiny, jež mají zájem podnikat a nejen to, snaží se nápad rovnou i realizovat. Své zkušenosti čerpá z vlastního podnikání.

Lucie Podrápská

Další hyperaktivní člen týmu s kreativním potenciálem. Z praxe si k nám přináší “realizačního” ducha z podnikatelských projektů a vzdělávacích a tvůrčích kurzů, ale i znalost akademického prostředí. Svými činnostmi probouzí ve svém okolí chuť k rozvoji.  Na Lucku se můžete obrátit s prosbou o kreativní “dotáhnutí” Vašeho nápadu zejména v oblasti spolupráce mezi firmami a akademickým sektorem.

 

Tereza Váňová

Kreativní organizátorka, která ráda peče. Pod palcem má proto řadu našich aktivit - například Snídani Šampionů Junior či historicky první start-up festival v Ústeckém kraji - FestUp. Mimo to se podílela na odborných publikacích a výukových materiálech. Nebojí se ani spousty čísel, a proto v projektu Smart akcelerátor pomáhá s aktivitami vzdělávání, mapování a propagace. Na Terku se obraťte s jakýmkoliv dotazem. Je to pravá ruka našeho ředitele Toma.

Květoslava Čavdarová

U nás v ICUKu Květka zajišťuje hladký provoz kanceláře a pořádek v dokumentaci. Má zkušenosti z akademického prostředí, jedné z našich cílových skupin, z pozice pomocné vědecké síly, kde participuje na přípravě projektů.

 

Zuzana Kubištová

Asistentka s obrovským „A“. Není věc, kterou by tato krásná žena nesvedla. Na ICUKu se stará o správu dokumentů, emailů, pomáhá s pořádáním akcí, ovšem nezalekne se ani žebříku s vrtačkou, pokud je potřeba spravit střechu ve čtyř patrové budově. Aktuálně se věnuje přípravě coworkingového centra, které ICUK připravuje. A kdo jiný vezme zednickou lžíci do ruky, než právě naše Zuzka.

Lenka Hyklová

Lenka je pomocné křídlo našeho finančního jestřába Václava. Co se týká čísel, nic jí neunikne a přes její mládí je již velmi zkušená. Přesto nepolevila a nastoupila na doktorské studium, kde se dále vzdělává a své nabité vědomosti sdílí při výuce, kterou vede. Taky cítíte ten potenciál, který v sobě Lenka má?

 

Ondřej Klein

Aby o nás i o vás bylo slyšet. Ondřej má na starosti nejen propagaci a vztah s novináři pro Inovační centrum, ale bude se snažit zviditelnit i váš projekt, firmu či nápad. Zkušenosti načerpal v médiích jako redaktor a jazykový poradce, léta pracoval pro pražskou PR agenturu i jako lektor na FFUK a PFUK a stál u znovuzrození ústeckého Veřejného sálu Hraničář.

Petr Vít

Spolu s Ondrou tvoří náš marketingový tým. Petr je podle svých slov jeden z mála lidí, kterému úspěch v podnikání přineslo zaměstnání. Se svým projektem se zúčastnil již několika podnikatelských akcelerátorů, proto jeho aktivita směřuje především ke komunikaci s novými start-upy. 

 

Petr Hlaváček

Petr je nejklidnější člověk z celého týmu. Do naší práce vnáší vědu a čísla. Tabulky a grafy mu nejsou cizí. Pomocí různých statistických nástrojů mapuje kraj, provádí analýzy regionálního rozvoje a regionálních inovačních systémů. Ale aby jsme všemu správně porozuměli, všechny tyto složité procesy dokáže zpracovat do lehce stravitelných přehledů.


 

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Náš týmExperti

© 2018 Insion

 

 

 


News: