Pro malé a střední podniky v Ústeckém kraji se chystá finanční podpora v řádech miliard korun v rámci chystaného Operačního programu Spravedlivé transformace. Ten má pomoci firmám se zaváděním pokročilých technologií, digitalizací, průmyslem 4.0… a? To je právě i na vás! Připravili jsme proto krátký dotazník – dejte nám do 15. 3. 2021 vědět vaše zkušenosti, požadavky a podněty. První výzvy se očekávají od poloviny roku 2022. Pomocí vaší zpětné vazby chceme tak využít podporu smysluplně.

b3lineicon|b3icon-atom||Atom

Neuron pro vaše podnikání a inovace

je elektronický newsletter ICUK, který jednou měsíčně do vašeho e-mailu přináší novinky i inspiraci z oblasti podnikání, inovací i výzkumu a vývoje nejen z Ústeckého kraje, informuje o aktivitách a službách Inovačního centra a je zároveň komunikační platformou pro naše partnery a příznivce.

 

Před přihlášením k odběru si pročtěte naše Zásady ochrany vašich osobních údajů (GDPR). Vyplněním formuláře s nimi vyjadřujete souhlas. Zakliknutím/nezakliknutím dalších možností pak svůj souhlas můžete specifikovat / omezit.

 

* povinná pole
Specifikace souhlasu se zpracováním osobních údajů