metoda lean canvas - Podnikatelský plán na jediné straně papíru

Jak rychle a efektivně utřídit představy o svém podnikatelském záměru

 

Cowork tour #3/2022

 

Registrovat se

Kdy?

Čtvrtek 12. 5. 2022; 17:00 – 19:00

Kde?

ŽATEC #COWORKS/ Přírodovědecké centrum TK 14/ Svatopluka Čecha 1180, Žatec

Pro koho?

Začínající podnikatelé

I letos jsme se rozhodli, že se za vámi rozjedeme. V hledáčku máme opět coworkingová centra napříč celým Ústeckým krajem. A do těchto sdílených kanceláří a kreativních prostor přinášíme workshopy pro začínající podnikatele. Třetí zastávkou bude ŽATEC #COWORKS.

Co se naučíte tentokrát?

Možná právě řešíte, jak pozměnit své podnikání, aby se udrželo. Možná dokonce přemýšlíte o tom, že byste rozjeli úplně novou službu nebo celý business. A dost pravděpodobně nemáte zrovna čas na to, abyste si sepisovali podnikatelský plán dlouhý jako román. Během dvou hodin Vás proto Honza Wedlich naučí pracovat s populární metodou lean canvas, na kterou vám bude stačit jedna jediná stránka. Naučíte se tak o svém plánu správně přemýšlet a najdete spoustu důležitých souvislostí.

Pojmenujte společně s námi své zákazníky, poznejte jejich potřeby, najděte unikátnost vašeho řešení a zjistěte, jak nápad správně propagovat. Ať už máte více či méně funkční business, myšlenku v hlavě nebo jen chuť něco rozběhnout.

Speaker

Jan Wedlich

Manažer inkubace startupů

 

Honzu znáte jako manažera inkubátoru. Díky předchozím zkušenostem z nadnárodní firmy pomůže vašemu projektu s nastavením ochrany duševního vlastnictví. Téměř koníčkem je mu i téma lidských zdrojů.

O cowork tour

Co se s vámi stane, když se řekne slovo “podnikání”? Pokud vám místo osypek vyskočí na těle husina, tak právě pro vás je cowork tour jako dělaná. Každé jaro a podzim pro vás připravujeme sérii tří workshopů, na kterých se naučíte spoustu praktických věcí, najdete skvělé kontakty a třeba i nastartujete svou podnikatelskou kariéru. Nejšikovnější z vás pak mohou pokračovat do našeho podnikatelského inkubátoru a rozjet to na plné obrátky.

Jak už název napovídá, workshopy se konají v coworkingových centrech napříč Ústeckým krajem. Jsou to prostory, kde se potkávají podnikatelé, živnostníci i firmy. Najdete v nich sdílené i vlastní kanceláře, zasedačky a často i prostor pro eventy nebo skvělou kavárnu. Poznejte je společně s námi!

ŽATEC #COWORKS

Naše třetí zastávka je ve zcela nových coworkingových prostorech v Žatci.

Sdílená kancelář, kde se potkávají podnikatelé, freelanceři a další  Žatečáci s flexibilní pracovní dobou, kteří se nechtějí trápit homeofficem či samotou vlastní kanceláře.

Účast na akci je bezplatná.

Kontakt

Gabriela Hauznerová, event manager /hauznerova@icuk.cz/ 723 146 225.