Cowork Most

Město Most otevřelo nový cowork

6. 10. 2022

Coworkingové prostory (sdílené kanceláře) máme rádi. Setkávají se zde činorodí lidé, kteří když spojí síly, vznikají netradiční nápady. A proto máme vždy velkou radost, když se v našem kraji nějaký ten nový cowork objeví. Tentokrát se tak stalo v Mostě, kde samotné vedení města otevřelo coworkingové prostory.

5. 10. tak došlo k oficiálnímu otevření těchto zbrusu nových prostorů. ICUK se angažoval již při přípravách a díky naší zkušenosti ze sítě Ústí region coworks, jsme mohli přidat pár rad. “Musím zde pochválit vedení města, jak rychle a ochotně celý tento projekt zvládli” říká Jan Wedlich.

My už se chystáme tyto nové prostory vyzkoušet při jednom z našich workshopů pro začínající podnikatele. To není ale vše. Připravujeme také pravidelné konzultace pro zavedené MSP.

Chcete se o coworku v Mostě dozvědět více? Navštivte jejich webové stránky.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru