Začínáš uvažovat nad vlastním byznysem? Máš v hlavě projekt, který bys chtěl rozjet? Uvítal bys ze začátku pomoc od mentora? Tak přímo pro tebe je tu náš podnikatelský inkubátor StartUp Go, který pomáhá začínajícím podnikatelům v nelehkých začátcích podnikání.

A právě teď do konce února 2022 přijímáme přihlášky! Stačí vyplnit pár otázek zde ve formuláři. Poté náš manažer pro podnikatelský inkubátor zhodnotí přihlášku a ozve se ti! Ty se tak dostaneš mezi komunitu lidí, kteří řeší podobné (ne-li naprosto stejné) problémy a společně je začnete řešit. Zúčastníš se mnoha vzdělávacích akcí, získáš svého osobního mentora a na konci inkubátoru si tě “ogrilujeme” a kdo ví, třeba získáš i svého investora. To vše je na tobě!

 

Podívej se na projekty, které inkubátorem prošly před tebou

startup go

Od nápadu k firmě

Půlroční program pro začínající podnikatele a lidi s nápadem, chutí a přesvědčením podnikat. Pomůžeme vám společně s mentory a experty z vašeho nápadu vybudovat životaschopnou firmu anebo ze začínající firmy nadějný startup. Podporujeme podnikání ve všech oborech, specializovanou pomoc dokážeme nabídnout gastronomickým projektům.

 

Pro koho je StartUp Go?

  • začínající podnikatelé (stáří firmy / byznys plánu do tří let)
  • působnost podnikání v Ústeckém kraji (sídlo, provozovna, místo podnikání, dopad), nebo zájemci o podnikání s rozpracovaným nápadem na podnikání s bydlištěm či studující v Ústeckém kraji

 

Jan Wedlich

Jan Wedlich

manažer programu

wedlich@icuk.cz