Made in Ústí Region - Pardam Nano4fibers

 

– Event od ICUK –

 

Registrovat se

Kdy?

Středa 12. 5. 2021; 8:30 – 10:00

Kde?

Online přes MS Teams

Pro koho?

Zavedené podniky

O akcích Made in Ústí Region

Populární koncept #MadeInÚstíRegion se vrací. Místo zasedačky se potkáme ve virtuální místnosti, místo exkurze nás čeká video prohlídka. Na pořádné dávce inspirace to ale nic nemění.

I v této době totiž vznikají ve firmách produkty a inovace, které nás mohou v mnohém inspirovat. A proto se společně s námi vydejte na virtuální návštěvu do míst, kde tyto nápady spatřují světlo světa. 

Pokaždé vás přivítá jiná firma, která se s vámi podělí o své nejcennější zkušenosti a provede vás po provozu. Zeptejte se nejvýše postavených zástupců, navažte vzájemnou spolupráci a buďte součástí komunity, která Vás dokáže posunout dál.

O skokovém zvýšení výroby

První firmou, která vás u sebe virtuálně přivítá, bude PARDAM NANO4FIBERS. Možná si je vybavíte z vyhlášení Inovační firmy Ústeckého kraje za rok 2020, kde si převzali první místo.

Na začátku roku 2020 vyráběla firma Pardam Nano4fibers 5000 ks nanovlákenných respirátorů měsíčně. Stačilo to – trh více nevyžadoval. S příchodem koronaviru poptávka po produktech vylétla do výšin a Pardam tak musel reagovat. Skokově zvýšil výrobu (k dubnu 2021) na 1 800 000 ks nanovlákenných respirátorů, přišel s dalšími produkty s nanovlákennou membránou a do toho všeho, jako první na světě, certifikoval nanovlákenný bezventilový opakově použitelný respirátor ochranné třídy FFP3. Jak se roudnické společnosti povedlo během necelého roku takto navýšit výrobní kapacitu? A co vše musela vynaložit, aby získala potřebné certifikáty? Ale i jak je to se všemi těmi potřebnými normami a certifikáty kolem ochranným osobních pomůcek?

To vše se dozvíte na naší události #MadeInUstiRegion tentokrát z firmy Pardam Nano4fibers.

speaker

Jan Buk

ředitel Pardam Nano4fibers

Ve světě nanotechnologí se pohybuje už od roku 2009, kdy převzal řízení společnosti Pardam Nano4fibers. Podílel se na vzniku Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a nyní rozjíždí Nano Hub – centra nanotechnologií v ČR.

Foto: E15

Program

Zahájení webináře
8:30
Pardam Nano4fibers - představení společnosti & Case Study
8:40
Pardam Nano4fibers - virtuální prohlídka
9:20
Povídání u virtuální kávy
9:30
Shrnutí a ukončení webináře
10:00

Jak se připojit?

Pokud vás seminář zaujal, je zapotřebí se na na něj zaregistrovat. Následně vám na e-mail přijde odkaz k připojení do aplikace MS Teams, přes kterou akce proběhne.

Aplikaci MS Teams si buď stáhněte do svého PC (případně telefonu), nebo využijte prohlížeč – nejlépe podporovaný je Edge.

Pokud s MS Teams nemáte moc zkušeností, rádi se s vámi individuálně domluvíme na cvičném připojení.

Kontakt:

Tereza Váňová, event manager / vanova@icuk.cz / 602 355 981.

Účast na akci je bezplatná.

Akce je organizována v rámci B2B setkávání „Made in Ústí Region“ a projektu Podpora a rozvoj inovačního prostředí v Ústeckém kraji II.