Lunch Meet

Stories

 

 

Registrovat se

Kdy?

Čtvrtek 30. 9. 2021; 11:00 – 13:00

Kde?

Amfiteátr v kampusu UJEP

Pro koho?

Hladovci po jídle i podnikání

O akci

Oběd od ICUK s přidanou hodnotou.

Dejte si s námi lehký oběd s ještě lehčími (lechtivými?) příběhy úspěšných absolventů UJEP! Pětice hostů, dávných i nedávných absolventů univerzity či lidí s ní spjatých se s vámi podělí o své příběhy. A my o ty naše!:)

Potkáme se ve venkovním amfiteátru v kampusu UJEP; v případě špatného počasí se přesuneme do auly. Burgery, hotdogy a slzy smíchu i pochopení potečou proudem.

Speakeři

PETR DVOŘÁK

Ten, který to dotáhl z UJEPu fakt daleko 

Řídí firmu, která má v Česku 4,5 milionu zákazníků, a celosvětově její služby využívá 500 milionů lidí. Absolvent UJEPu, který udělal hodně slušnou kariéru, je šéfem českého Vodafonu. Jako malý chtěl přitom být popelářem nebo kosmonautem. Někdy by ale všechny ty telefony radši neviděl a dává si od nich prý úspěšný detox. Třeba na našem Lunch Meetu, kdy se mu 100% nedovoláte, protože vám svůj příběh bude povídat osobně!

JAROSLAV KOUTSKÝ

Děkan, který chodí se studenty na pivo

Říká se, že když znáte osobně děkana, tak máte většinou nějaký problém. To ale neplatí u Jardy Koutského, který donedávna sedával na té nejvyšší židli Fakulty sociálně ekonomické UJEP. Přes den ho najdete za katedrou nebo nad publikací regionálního rozvoje, večer s ním ale můžete posedět nad “vědeckým pivem” a probrat třeba jeho zážitky z univerzity v Bostonu, na kterou získal prestižní stipendium. A když vás to přestane bavit, můžete si spolu zapinkat třeba tenis nebo se prohnat za pukem na ledě.

JAN BRATT

Pohodář, který se nakonec vydal jiným směrem

Když on začne vyprávět své historky, tak vy začnete brečet smíchy. Ve směsici vtipů, zážitků, zkušeností a lidskosti má balanc jako ten nejlepší burger na grillu. To je Honza. Týpek, který absolvoval Fakultu sociálně ekonomickou, kde kromě studia organizoval třeba hledání velikonočních vajíček na univerzitní půdě. A možná právě tahle hravost ho dovedla tam, kde nakonec je – na střední školu, kde učí fyziku a matematiku.

MIROSLAV OROS

Patrně jediný Ústečák zapsaný v Guinessově knize rekordů 

Miroslav se na UJEP jen mihl, sbalil zde pedagožku, kterou si, což ho omlouvá, později vzal za ženu. Má rád bláznivé nápady, a tak před lety 90 dní v kuse létal na motorovém paraglidu a svými 9000 kilometry se tak, patrně jako jediný Ústečák, zapsal do Guinessovy knihy rekordů. Letos ho zase napadlo, že během olympiády pojede na koloběžce z Paříže přes Ústí do Prahy, a on těch téměř 1 700 km opravdu dal a ještě přispěl na dobrou věc. Miroslav má blízko k létání a aktuálně je majitelem letecké televize AirZone TV, která natáčí vše okolo letectví.

Účast na akci je bezplatná.

Akce je organizována v rámci projektu Podpora a rozvoj inovačního prostředí v Ústeckém kraji II pod značkou #NovýStart a v rámci oslav 30 let UJEP.