CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje
KonzultaceKonzultace

Poradíme, propojíme, posuneme výš


poradenská a konzultační činnost z oblasti podpory a rozvoje podnikání,

inovací, transferu znalostí a dotačních a grantových titulů

 Plníme zprostředkující roli mezi firmami, výzkumníky či studenty, snažíme se využít potenciálu synergií. Dokážeme vám poradit, propojit vás anebo vás odkázat na někoho, kdo vám pomůže lépe. Nebojte se proto na nás obrátit a přijít za námi s jakýmkoli nápadem, projektem či prosbou o propojení.

 

Podpora a rozvoj podnikání

Kontaktujte

 

Potřebuji konzultovat, zda můj podnikatelský nápad obstojí v reálném životě, chci zařadit do programu Inkubátor, potřebuji pomoc s rozvojem firmy, propagací výrobku, akcelerací podnikání, chci se přihlásit do programu StartUp Go...

 

Spolupráce firem a výzkumných organizací, transfer znalostí


 

Hledám partnera pro vývoj či inovace mezi výzkumnými organizacemi, hledám partnera pro aplikaci výzkumu v podnikatelské sféře, hledám partnera pro projekt do dotačního programu Inovační vouchery, potřebuji zjistit dostupnou technologii či přístroj...

 

Financování inovačního či výzkumného projektu


 

Potřebuji poradit, jaké jsou možnosti financování mého projektu, který dotační / grantový titul je vhodný, jaké jsou podmínky, potřebuji pomoci s žádostí o konkrétní dotaci...

 

Specializované poradenství


 

Máte specifický, odborný problém? Můžete se mrknout na experty, kteří s námi dlouhodobě spolupracují, a probrat to s nimi. Ozvěte se nám, domluvíme Vám s nimi schůzku.


 

Naši experti

 

TOMÁŠ ADAM - motivace

TOMÁŠ ADAM - motivace

Multifunkční člověk, kterého baví vymýšlet nové přístupy, jež ostatním mění život. Zabývá se psychologií lidí, komunikací a natáčením videí. Založil firmu iMotivation. Potřebujete motivovat Váš tým?

MARTIN SLAPNIČKA - obchodní strategie

MARTIN SLAPNIČKA - obchodní strategie

Pracuje v oblasti obchodu a marketingu. Z obchodního zástupce se vypracoval na obchodního ředitele největšího dovozce kancelářské techniky značky Canon. Po osmiletém působení přijal výzvu budovat a řídit obchodní tým internetové divize mediálního domu Mafra. Aktuálně pracuje pro Swiss Life, kde založil pobočku v Ústeckém kraji na „zelené louce“, která aktuálně obratově patří k těm nejúspěšnějším. Následně se stal členem představenstva tuzemské pobočky švýcarské skupiny Swiss Life, kde odpovídá za marketingové, personální a obchodní směřování.

JANA MĚCHUROVÁ - byznys plán

JANA MĚCHUROVÁ - byznys plán

Celý profesní život se pohybuje ve světě financí, během své kariéry působila na různých manažerských i nemanažerských pozicích v České spořitelně. V posledních několika letech působí jako manažerka poradců pro podnikatele v České spořitelně, kteří se převážně věnují malým a středním podnikatelům a také firemním start-upům, jejichž cílem je oživit české podnikání.

FRANTIŠEK PAIKRT - marketing a soft skills

FRANTIŠEK PAIKRT - marketing a soft skills

Certifikovaný trenér společnosti Apple pro ČR a SR, Retail development manager společnoti Apple pro ČR a SR a zakladatel společenství freelancerů Event-Blender. Svoji kreativitu krotí zkušenostmi z praxe a teoretickými vedomostmi z oboru. Posuňte společně svůj business plán a marketingovou strategii.

MARTIN MATZKE - investor do startupů

MARTIN MATZKE - investor do startupů

Bývalý automobilový závodník, který se nyní zabývá technologickými startupy. Zastupuje společnost ARMEX Technologies. Zabýváte se technologiemi a potřebujete posunout?

MILAN DRÁBEK - inovace ve firmách

MILAN DRÁBEK - inovace ve firmách

Inovátor pro výrobní firmy, kde měl na starosti oblast řízení změn. Za více než 20 let poradenství nasbíral zkušenosti u velkých firem, ale i v neziskovém sektoru. Hledáte cestu jak správně vést proces změny?

ŠÁRKA MIŠKOVSKÁ - správa financí

ŠÁRKA MIŠKOVSKÁ - správa financí

Finanční ředitelka společnosti CANABA a. s. a zakladatelka soukromé základní a mateřské školy Svět, poskytující vzdělání podle principů Montessori pedagogiky. Nevíte si rady s Vaším cashflow?

VÍT MUSÍLEK - export do Číny

VÍT MUSÍLEK - export do Číny

Vystudoval mandarínskou čínštinu na jedné z nejlepších univerzit v Číně. Organizoval s velvyslanectvím EXPO 2016 v Guizhou a tlumočil na Ministerstvu obchodu a průmyslu iniciativu "Hedvábná stezka". Přemýšlíte o byznysu v Číně?

FRANTIŠEK ŠKOLNÍK - online marketing

FRANTIŠEK ŠKOLNÍK - online marketing

Jeden ze tří majitelů společnosti zabývající se online marketingem na míru. A to od PR článků až po video casty atd. Chcete vypustit Váš výrobek do online světa?

FILIP MOLČAN - IT startupy

FILIP MOLČAN - IT startupy

Lze podnikat a zároveň pomáhat? Filip Vás naučí, jak lze z nevýhody vytvořit výhodu, jak dělat business a zároveň být sociálně prospěšný. Má zkušenosti ze Silicon Valley a byl vybrán mezi TOP 100 inovátorů Evropy.


 

 

Jiné


 

Nedá se vaše konzultace zařadit pod žádnou z uvedených oblastí? Chcete s námi probrat váš nápad či potenciální spolupráci?

Tomáše Sivička - reditel@icuk.cz

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

SlužbyKonzultace

© 2018 Insion

 

 

 


News: