Karlovarský BYZNYS MIXER se blíží

22. 5. 2023

Připravte se na největší podnikatelskou konferenci v Karlovarském kraji! Ve čtvrtek 15. června 2023 se od 9 do 22 hodin v hotelu Dvorana uskuteční již druhý ročník Karlovarského BYZNYS MIXERu, který nabídne bohatý program pro začínající i ostřílené podnikatele. Mezi množstvím zajímavých přednášek a workshopů se v programu objeví i úspěšné osobnosti, mimo jiné například europoslankyně Martina Dlabajová s poutavou přednáškou o Evropě jako kreativní laboratoři nebo známá módní návrhářka Debbie Brown, která se podělí o svůj podnikatelský příběh.

Letošní ročník bude plný inovací, přednášek a neopakovatelných zážitků. Inovační centrum INION pro vás připravilo bohatý celodenní program, na který se nemusíte nijak chystat ani připravovat, ale pouze dorazit a v klidu si ho užít. O své zkušenosti se podělí majitelé firem, manažeři, investoři, zástupci samospráv i hybatelé místního podnikatelského ekosystému. Uvolněnou atmosféru zaručí známý slam poeta Filip Koryta alias Dr. Filipitch, který bude celou konferenci moderovat. Na BYZNYS MIXERu načerpáte nejen spoustu nových informací, ale také získáte cenné kontakty.

BYZNYS MIXER je zejména o navazování kontaktů a objevování nových obchodních příležitostí. Účastníci minulého ročníku si networking na konferenci pochvalovali a dali nám prostřednictvím zpětné vazby jasně najevo, že je to něco, co na programu rozhodně nesmí chybět. Proto jsme si pro tento ročník připravili chytrou aplikaci, díky které mají účastníci možnost propojit se, s kým potřebují. Ať už je to nový obchodní partner, společník či investor. Na tuto vychytávku letošní konference se opravdu těším,říká Radka Murasová, ředitelka Inovačního centra INION. V malebných zahradách areálu hotelu Dvorana budete mít dostatečný prostor pro networking v Garden Lounge zóně.

Mezi hlavní řečníky patří i Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, který bude přednášet o kreativních průmyslech a jejich ekonomickém potenciálu. Dále vystoupí Ondřej Hrách, český podnikatel a spoluzakladatel společnosti Aignos, který na své přednášce přiblíží praktické využití umělé inteligence v byznysu.

Jednou z hlavních novinek, kterou na konferenci můžete zažít na vlastní kůži, je speciální AI workshop. Držitelé vstupenek Early bird GOLD si během něj vytvoří vlastní obraz za pomoci umělé inteligence. Finální dílo si odnesou domů jako jedinečný suvenýr z konference. To ale není všechno! Několik unikátních osobností vygenerovaných umělou inteligencí se již těší na to, až s vámi budou debatovat a odpovídat na jakékoli otázky. Kandidát na prezidenta Artur Robotnik vám rád představí svůj plán pro zvelebení České republiky a taková Pivní dáma se se podělí o své superhrdinské příběhy.

V odpolední části se seznámíte s několika účastníky rozvojového programu OVACE. Tento program nedávno získal ocenění na evropském summitu ECIS jako jeden z 10 nejinspirativnějších programů transformujících Českou republiku. Vybraní absolventi dostanou jedinečnou šanci obhájit svůj podnikatelský nápad. Jejich výkon ohodnotí odborná porota, která vyhlásí vítěze během večerního programu.

Organizátor akce, Inovační centrum INION, funguje jako průvodce podnikáním na Karlovarsku. Protože je podnikání v našem kraji až superhrdinská disciplína, rozhodla se skupina profesionálů z různých oborů založit první české neziskové inovační centrum. A jak INION pomáhá? Nabízí coworkingové prostory pro začínající podnikatele za zvýhodněných podmínek. Vzdělává na témata v oblasti podnikání, inovací a osobnostního rozvoje. Buduje regionální startupovou komunitu, vede startupový inkubátor či program OVACE pro podnikatele z kreativního odvětví. Pořádá také akce na podporu rozvoje inovačního ekosystému, např. Maker Faire nebo úspěšný BYZNYS MIXER.

Tato akce je vhodná pro všechny, kteří se zajímají o novinky ze světa byznysu nebo si prostě chtějí užít společnost kreativních a podnikavých osobností nejen z Karlovarského kraje. Konference vám přináší výjimečnou příležitost pro načerpání nových zkušeností a kontaktů v příjemném prostředí hotelu Dvorana. Přijďte se inspirovat a pobavit na Karlovarský BYZNYS MIXER!

/zdroj: Tisková zpráva od INION

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru