CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

12. 2. od 12.00 Grow with Google: Jak naskočit do světa digitálního marketingu

12. 2. od 12.00 Grow with Google: Jak naskočit do světa digitálního marketingu

09.01.2019 - Pracovní pozice v digitálním odvětví se mění rychlostí světla. Jak se dá naskočit do tohoto profesního světa? Jak se na to připravit a prosadit se v digitalizujícím se světě, se dozvíte na druhé navazující veřejně přístupné přednášce z cyklu Grow with Google v rámci kurzu Podnikání v regionu.
KDY: 12. 2. od 12.00 do 13.30

KDE: fialový sál (MF-01.32), MFC UJEP, Ústí nad Labem

ZDARMA, pro účastníky kurzu bez registrace, pro veřejnost nutná registrace.


Registrace
Jak naskočit do světa digitálního

 

Pracovní pozice v digitálním odvětví se mění rychlostí světla. To ale neznamená, že vám ujel vlak. Jak se dá naskočit do tohoto profesního světa? Technologické dovednosti budou žádoucím základem pracovní gramotnosti pro 90 % budoucích zaměstnání. 47 % populace EU ale nemá dostatečné digitální dovednosti. Jak se na tuto dobu připravit a prosadit se v digitalizujícím se světě?


Kdo je Petra Pacáková

Petra vede v konzultační agentuře Acomware oddělení výkonnostního online marketingu. Jak sama řekla, rozmanitost digitálního marketingu ji uchvátila. Ještě při nástupu na vysokou školu však neměla vůbec jasno, co jí bude v životě profesně naplňovat. Během prvního ročníku vysoké školy se ale dostala k digitálnímu marketingu, kde přičichla k nejrůznějším marketingovým aktivitám, a bylo rozhodnuto. O své zkušenosti z digitálního světa se Petra nyní dělí se studenty pod hlavičkou Google Partners Trainers pro oblast Grow With Google.

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

SlužbyInspirace a vzdělávání

© 2019 Insion

 

 

 


News: