CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje

Inovační centrum Ústeckého kraje

 

Pomáháme chytrým firmám růst. Zlepšujeme kvalitu života v Ústeckém kraji.Aktuality:

Jak zlepšit spolupráci firem a výzkumníků v Ústeckém kraji

Jak zlepšit spolupráci firem a výzkumníků v Ústeckém kraji

V Ústeckém kraji působí řada výzkumných pracovišť v čele s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně. Jednou z rolí, která připadá výzkumným pracovištím a zejména univerzitám vedle výzkumu a výuky, je spolupráce s podnikatelskou sférou pro zvýšení konkurenceschopnosti. Výměna znalostí mezi akademickou sférou a firemním sektorem je považována za jeden z klíčových faktorů rozvoje inovačního potenciálu regionu.

Dynamičnost dnešní doby si žádá, aby docházelo k interakcím mezi vědou a praxí, a to i v důsledku toho, že inovace primárně nevznikají jen lineární cestou (věda-technologie-inovace), ale transferem znalostí a potřeb mezi jednotlivými aktéry (VV instituce, firmy, zákazníci, veřejná správa apod.). Dali jsme si tedy ...

Gastronomie láká i baví. O workshopy Foodies Go je zájem

Gastronomie láká i baví. O workshopy Foodies Go je zájem

V březnu jsme přivedli na svět nový program pro začínající podnikatele v gastronomii. Vedle tak našeho stávajícího inkubačního programu StartUp Go, vznikl nový podprogram, zaměřený na gastro s názvem Foodies Go.

Při čtení přihlášek do StartUp Go, se nám stávalo, že jsme museli žádost odmítnout z důvodu, že se jednalo o obor, ve kterém nemáme jak pomoci. Tím oborem byla gastronomie. A tak místo odmítání žádostí jsme se rozhodli vytvořit specializovaný podprogram Foodies Go a pomoci začínajícím podnikatelům v gastronomii.

5. 6. od 16.00 Láska na první pohled

5. 6. od 16.00 Láska na první pohled

Jestli něco prodává, pak skvělá fotka. Naučte se poutavě vyfotit své výtvory z kuchyně, ale klidně třeba i z kutilské dílny. Přineste si své výrobky, nebo to zkuste na našich. Ale hlavně se přijďte přesvědčit, že skvělá fotka se dá udělat i mobilním telefonem!

Kdy: úterý 5. 6. od 16.00 do 19.00 h.Kde: 50bar UJEP, České mládeže 360/8, Ústí nad Labem      Účast je zpoplatněná za 200,-Kč a platí se až na místě. Kapacita je omezená. Napište nám prosím do poznámek při registraci, zdali chcete vystavit fakturu. Pro účastníky inkubátoru je účast zdarma, ale ...

Inovace vznikají na hranici kompetencí, aneb Spojení dvou startupů v inkubátoru

Inovace vznikají na hranici kompetencí, aneb Spojení dvou startupů v inkubátoru

Co se stane, když se potká tiskárna, kavárna a pekárna? Vznikne káva nebo dortík s vaším logem, obličejem, fotkou či s čímkoliv si přejete!

V rámci našeho podnikatelského inkubátoru StartUp Go a Foodies Go se potkávají různí začínající podnikatelé napříč obory. Tu a tam si navzájem pomohou různými radami, a především i přes rozdílné obory podnikání, tvoří výbornou komunitu lidí, kteří spolu sdílí strasti a slasti podnikání. Nezřídka taky ...

28. 5. od 16.00 Vyzkoušej si profi kuchyň

28. 5. od 16.00 Vyzkoušej si profi kuchyň

Přijď si vyzkoušet profesionální kuchyň, kterou můžeš později použít i pro start svého businessu! Společně ji otestujeme pečením a zdobením luxusních čupčáků a přednáškou Hanky Maryškové z Cakeland Cupcakes.

Kdy: pondělí 28. 5. od 16.00 do 19.00 h.Kde: Gastrotechno Group – Showroom 12; Na Luhách 3420/12, Ústí nad Labem      Účast je zpoplatněná za 200,-Kč a platí se až na místě. Kapacita je omezená. Napište nám prosím do poznámek při registraci, zdali chcete vystavit fakturu.     ...


Více aktualit ►►►

Vyhledejte

Databáze firem a subjektů inovační infrastruktury 

 

Napište nám!

 

 


Partneři:RSK ÚK


Facebook:


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Inovační centrum Ústeckého kraje

© 2018 Insion

 

 

 


News: