CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje

Inovační centrum Ústeckého kraje

 

Pomáháme chytrým firmám růst. Zlepšujeme kvalitu života v Ústeckém kraji.Aktuality:

Inovativní firmy v regionu se utkají o prestižní ocenění

Inovativní firmy v regionu se utkají o prestižní ocenění

Ústecký kraj spolu s Inovačním centrem Ústeckého kraje vyhlašují soutěž o nejinovativnější firmu regionu za rok 2018. Hodnotit se budou inovace výrobků, služeb a technologií v kategoriích malé a střední podniky a velké podniky. Soutěž, která se bude vyhlašovat každý rok, schválilo v pondělí 10. září zastupitelstvo kraje.

Do soutěže Inovační firma Ústeckého kraje se mohou hlásit malé a střední podniky se sídlem v Ústeckém kraji a velké podniky se sídlem či provozovnou v našem regionu. Odborná hodnotící komise bude posuzovat inovace jejich výrobků, služeb či technologií zrealizované za poslední tři roky; mělo by jít přitom ...

Významný zahraniční investor a odborník na moderní technologie posoudí potenciál Ústí nad Labem

Významný zahraniční investor a odborník na moderní technologie posoudí potenciál Ústí nad Labem

Ústí nad Labem navštíví ve středu 5. a v pátek 7. září mezinárodně uznávaný vizionář, investor a odborník na exponenciální technologie, smart cities a tzv. průmysl 4.0 Scott Amyx. Smyslem návštěvy organizované Inovačním centrem Ústeckého kraje a izraelským mentorem pro rozvoj talentů Opherem Brayerem z projektu Stages je poznání inovačního, vývojového i ekonomického prostředí regionu a zvážení investičních příležitostí a možností spolupráce.

Scott Amyx, který byl loni hostem futuristické konference Future Port Prague, je členem Singularity University a spolupracuje například s Evropskou komisí či OSN, se sejde se zástupci Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, ČVUT, Czechinvestu, škol zapojených do projektu Stages. Navštíví také Inovační centrum Ústeckého ...

Future Port Prague aneb Dotkněte se budoucnosti. Potkáme se tam?

Future Port Prague aneb Dotkněte se budoucnosti. Potkáme se tam?

Future Port Prague je festival budoucnosti. Přesněji řečeno festival o budoucnosti - jak bude vypadat doprava na silnicích za pár desítek let, jaké profese nahradí umělá inteligence a mnoho dalšího. ICUK je součástí festivalu, a tak se můžeme potkat u nás na stánku nad kávou a do pěny vám necháme vytisknout váš obličej. Jsme přeci v budoucnosti!

Kdy: 6. - 7. 9. 2018Kde: Pražská tržniceWeb: futureportprague.com  Minulý ročník Future Port Prague se netajil velkými ambicemi. A to jak z hlediska témat, na která se zaměřil, ale také řečníky, které organizátoři festivalu pozvali. A protože se jednalo i o první ročník festivalu, vysoké ambice se rovnaly riziku, ...

23. 10. od 14.00 Festup - mezinárodní startup festival

23. 10. od 14.00 Festup - mezinárodní startup festival

Tradiční start-upový festival v Ústeckém kraji, který si klade za cíl nejen představit ústecké začínající podnikatele, ale také inspirovat ostatní k nastartování jejich podnikatelské cesty.

FestUp je den o startupech – začínajících podnikatelích se skvělými myšlenkami, kterým se daří letět vzhůru.Kdy: úterý 23. 10. od 14.00 do 22.00 h.Kde: Pedagogická fakulta UJEPWeb: www.festup.cz  CO VÁS ČEKÁ: 14:00 – 19:00 / Expo Kolem inovací se nemusíte jen procházet. Dotkněte se jich, vyzkoušejte je a ochutnejte! ...

Podnikání je naplňování snů. Ústecký festival startupů Festup se blíží

Podnikání je naplňování snů. Ústecký festival startupů Festup se blíží

Technologické vychytávky, gastronomické dobroty, příběhy úspěchu i selhání začínajících podnikatelů anebo třeba rychlé rande na získání pracovní stáže ve startupu. To nabídne již třetí mezinárodní festival startupů Festup, který pod záštitou rektora univerzity Martina Baleje pořádá na půdě Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Inovační centrum Ústeckého kraje.

Třetí ročník festivalu přivede 23. října 2018 do Ústí nad Labem úspěšné začínající i již zkušené firmy z celé republiky i zahraničí. Ty v interaktivní podobě předvedou nejen své produkty a služby, ale podělí se i o své úspěchy a neúspěchy v přednáškové sekci Success & Fuckup Stories.


Více aktualit ►►►

Vyhledejte

Databáze firem a subjektů inovační infrastruktury 

 

Napište nám!

 

 


Partneři:RSK ÚK


Facebook:


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Inovační centrum Ústeckého kraje

© 2018 Insion

 

 

 


News: