CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje

ICUK Platinn

Inovujte se špičkovými experty!

 

ICUK PLATINN je koučingový program pro růst obchodní a inovační výkonnosti (technologicky orientovaných) malých a středních podniků z Ústeckého kraje postavený na švýcarském know-how a individuálním vedení špičkovými experty spolupracujícími s Jihomoravským inovačním centrem

 


 

Pro koho je Platinn?

technologicky orientované firmy

působiště v Ústeckém kraji

nejméně 3 roky na trhu

minimálně 10 zaměstnanců Služby Platinn


Služba Business Development

Společně se soustředíme zejména na strategické řízení a rozvoj obchodu. Co řešíme nejčastěji? Jak zvýšit prodej. Jak najít nové prodejní kanály. Jak pečovat o zákazníky.

Služba Cooperation
Zaměřujeme se na vytváření strategických partnerství s firmami, univerzitami a dalšími organizacemi. Usnadňujeme vám prodej technologie, produktů nebo služeb.

 

Služba Organisation

Pomáháme nastavit interní procesy a díky tomu zvyšovat produktivitu. Cílem je optimalizovat využívání zdrojů, jak lidských, tak výrobních.

Služba Financing

Vypracujeme strategii financování, zprostředkujeme přístup k síti investorů, poradíme s čerpáním veřejných zdrojů pro vaše projekty.
 


Jak to bude probíhat


K dispozici jsou vám desítky odborníků z nejrůznějších oblastí. Vyberete si svého experta, který se na vaši firmu podívá s nadhledem a nezaujatě, identifikuje hlavní problémy a příležitosti k rozvoji a inovacím a pomůže vám nastavit první kroky. Prvních 40 hodin spolupráce s expertem (první fáze) je pro vás zdarma. Do této fáze smí jedna firma vstoupit pouze jednou.

Druhá fáze je vždy z poloviny spolufinancovaná firmou a může trvat maximálně 80 hodin. Do této fáze lze vstupovat opakovaně vždy, když má firma v plánu realizovat nový změnový projekt.


Vyberete si experta Identifikujete inovační příležitosti    Sestavíte plán změn    Zrealizujete ho

 

 

Experti

Tomáš Avrat

regional marketing manager, JIC


Richard Brulík

VP of Global Sales, Kentico Software


Martin Cígler

předseda představenstva, CÍGLER

SOFTWARE, a.s.

 

Všichni experti zdePřihláška do programu

Myslíte, že Platinn je právě pro vaši firmu? Kontaktujte manažera programu Petra Freimanna.

 
Kontakt


Petr Freimann

manažer programu


e-mail: freimann@icuk.cz

 

 


 
 

         

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

SlužbyICUK Platinn

© 2019 Insion

 

 

 


News: