Jak přehledně naplánovat svůj business na 1 stránku.

Populární metoda Lean Canvas

 

Cowork tour #3/2021

 

Registrovat se

Kdy?

Středa 3. 11. 2021; 17:00 – 19:00

Kde?

Cwrk JzD – Roudnice nad Labem

Pro koho?

Začínající podnikatelé

I letos na podzim jsme se rozhodli, že se za vámi rozjedeme. V hledáčku máme opět coworkingová centra napříč celým Ústeckým krajem. A do těchto sdílených kanceláří a kreativních prostor přinášíme workshopy pro začínající podnikatele. Třetí zastávkou bude Cwrk JzD Roudnice nad Labem.

Co se naučíte tentokrát?

Možná právě řešíte, jak pozměnit své podnikání, aby se udrželo. Možná dokonce přemýšlíte o tom, že byste rozjeli úplně novou službu nebo celý business. A dost pravděpodobně nemáte zrovna čas na to, abyste si sepisovali podnikatelský plán dlouhý jako román. Během dvou hodin Vás proto Honza Wedlich naučí pracovat s populární metodou lean canvas, na kterou vám bude stačit jedna jediná stránka. Naučíte se tak o svém plánu správně přemýšlet a najdete spoustu důležitých souvislostí.

Pojmenujte společně s námi své zákazníky, poznejte jejich potřeby, najděte unikátnost vašeho řešení a zjistěte, jak nápad správně propagovat. Ať už máte více či méně funkční business, myšlenku v hlavě nebo jen chuť něco rozběhnout.

Speakeři

Jan Wedlich

Manažer inkubace startupů

 

Honzu znáte jako manažera inkubátoru. Díky předchozím zkušenostem z nadnárodní firmy pomůže vašemu projektu s nastavením ochrany duševního vlastnictví. Téměř koníčkem je mu i téma lidských zdrojů.

O cowork tour

Co se s vámi stane, když se řekne slovo “podnikání”? Pokud vám místo osypek vyskočí na těle husina, tak právě pro vás je cowork tour jako dělaná. Každé jaro a podzim pro vás připravujeme sérii tří workshopů, na kterých se naučíte spoustu praktických věcí, najdete skvělé kontakty a třeba i nastartujete svou podnikatelskou kariéru. Nejšikovnější z vás pak mohou pokračovat do našeho podnikatelského inkubátoru a rozjet to na plné obrátky.

Jak už název napovídá, workshopy se konají v coworkingových centrech napříč Ústeckým krajem. Jsou to prostory, kde se potkávají podnikatelé, živnostníci i firmy. Najdete v nich sdílené i vlastní kanceláře, zasedačky a často i prostor pro eventy nebo skvělou kavárnu. Poznejte je společně s námi!

Cwrk JzD Roudnice nad Labem

Naší třetí zastávkou je Cwrk JzD v Roudnici nad Labem.

 

Provozovatelem Cwrku je nezisková organizace Log-is, z.s. Cílem je, aby se případný zisk vracel zpět do prostoru coworkingu a do dalších aktivit s tím spojených. Rádi podpoříme činnosti, které mají za cíl rozvíjet roudnickou komunitu, lepší sousedské a mezilidské vztahy, projekty, které mají pozitivní dopad do veřejného prostoru.

V Cwrku máte možnost si část nebo celé členství odpracovat. Když se zavážete, že odpracujete v měsíci alespoň jeden den, tak máte tento den zdarma nebo se Vám upgraduje členství na vyšší variantu. Více o Cwrku na www.cwrkjzd.cz

Účast na akci je bezplatná.

Kontakt

Gabriela Hauznerová, event manager /hauznerova@icuk.cz/ 723 146 225.