Hledáme Tonyho Starka pro naše strategické projekty

22. 12. 2023

Tím Tony Starkem čti developera/developerku v oblasti digitálních projektů, ale jestli chceš k nám zapadnout, tak ti toto došlo, že? V ICUKu máme plno skvělých nápadů a tím i příležitostí, jak posunout Ústecký kraj o level výše. K naplnění těchto příležitostí nám chybí ale další kolega! Jsi to ty? Chceš se stát klíčovým hráčem v našem týmu pro rozvoj digitálního světa.

CO BUDEŠ DĚLAT?

NetvorKing akademického a podnikového světa s veřejnou sférou toto je Milan a je akademik, toto je Jarda a je z firmy, nám nestačí! Musíš znát požadavky, specifika a hlavně důvod, proč dané subjekty propojit.

Lovit nejžhavější technologické trendya přetvářet je v něco, co pomůže firmám, školám i městu být top. Žádné projekty pro projekty, zkrátka jasná analýza s ještě jasnějšími implementacemi.

Podporovat startupy a spin-off firmyano, budeš mít možnost být u zrodu nových technologických hvězd! A co že to je ten spin-off? Googli!

CO BYS MĚL MÍT?

VŠ vzdělání? Check!

Znalost IT a digitálních trendů? Dvojitý check!

Skvělé komunikační schopnosti a chuť tvořit něco nového? Mega check!

Angličtina? Tady tě žádný „Zkusit šůšn, and ski woz very gůd preperd“ tě nezachrání.

CO ZA TO VŠECHNO?

Flexibilitu, svobodu a super zajímavé projekty – a taky vřelí homo sapiens s mohutnou aortální pumpou jako kolegy. Přeloženo – fajn lidi

Možnost cestování a dalšího vzdělávání – ano, i do zahraničí!

Částečný úvazek? Plný úvazek? Máme a dáme.

A jako každá příležitost, ani tato tu nebude věčně. Pošli nám své CV do konce ledna 2024 na email husek@icuk.cz.

Těší se na tebe, tým ICUK.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru