Naše služby

Tento formulář vám umožní vybrat typ služby a konkrétní službu

Nejprve vyberte typ služby, poté zvolte konkrétní službu a klikněte na tlačítko "Zobrazit službu"

×
12/10/2022
| Články

GoodAccess bodovala v Lize mistrů pro startupy

Soutěž Disraptors Summit 2022 (dříve Startup World Cup), je taková fotbalová Liga mistrů pro startupy. Zkrátka ve startupové komunitě je to nejprestižnější ocenění, které je posune mezi smetánku v Silicon Valley, kde se mohou představit před světovými investory. A právě tuto soutěž vyhrála česká firma Flowbox, řešící úspory energií a cenu publika získala firma GoodAccess, kterou reprezentoval její CEO, Michal Čížek.

Večer plný prezentací otevřel Michal Čížek se svou firmou GoodAccess z Ústí nad Labem. “Budoucnost bude vyžadovat mnohem sofistikovanější bezpečnostní řešení,“ zdůraznil Čížek. „Hlavní výzvou bude zajistit v novém světě takovou bezpečnost, na kterou jsme zvyklí ze starého světa. Nejsme samozřejmě jediná firma, která v tom vidí příležitost. Odlišujeme se ale tím, že naše řešení může malá firma nainstalovat a začít používat za pár minut,“ tvrdil Čížek.

Cenu publika získala firma GoodAccess s rozdílem desítek hlasů a tak této sekci dominovala.

GoodAccess dlouhodobě využívá náš mentorský program Platinn, který jim pomáhá s nastavením obchodních procesů a rychlého růstu na celosvětovém trhu.