GoodAccess

GoodAccess bodovala v Lize mistrů pro startupy

12. 10. 2022

Soutěž Disraptors Summit 2022 (dříve Startup World Cup), je taková fotbalová Liga mistrů pro startupy. Zkrátka ve startupové komunitě je to nejprestižnější ocenění, které je posune mezi smetánku v Silicon Valley, kde se mohou představit před světovými investory. A právě tuto soutěž vyhrála česká firma Flowbox, řešící úspory energií a cenu publika získala firma GoodAccess, kterou reprezentoval její CEO, Michal Čížek.

Večer plný prezentací otevřel Michal Čížek se svou firmou GoodAccess z Ústí nad Labem. “Budoucnost bude vyžadovat mnohem sofistikovanější bezpečnostní řešení,“ zdůraznil Čížek. „Hlavní výzvou bude zajistit v novém světě takovou bezpečnost, na kterou jsme zvyklí ze starého světa. Nejsme samozřejmě jediná firma, která v tom vidí příležitost. Odlišujeme se ale tím, že naše řešení může malá firma nainstalovat a začít používat za pár minut,“ tvrdil Čížek.

Cenu publika získala firma GoodAccess s rozdílem desítek hlasů a tak této sekci dominovala.

GoodAccess dlouhodobě využívá náš mentorský program Platinn, který jim pomáhá s nastavením obchodních procesů a rychlého růstu na celosvětovém trhu.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru