Až několik miliard korun chce během šesti let rozdělit malým a středním podnikům Ústecký kraj prostřednictvím Operačního programu Spravedlivé transformace. Žádat budou moci firmy se sídlem v regionu, přičemž první výzvy se očekávají od poloviny roku 2022.

Finance z programu by měly ve firmách směřovat na rozvojové projekty spojené s průmyslem 4.0, digitalizací, zaváděním pokročilých technologií apod. Přesnější specifikace se ještě řeší. Už nyní si ale můžete plánovat a promýšlet projekty. A uvítáme i Vaše podněty, které určitě budeme diskutovat. Sledujte náš web, přineseme detailnější informace.

b3lineicon|b3icon-atom||Atom

Neuron pro vaše podnikání a inovace

je elektronický newsletter ICUK, který jednou měsíčně do vašeho e-mailu přináší novinky i inspiraci z oblasti podnikání, inovací i výzkumu a vývoje nejen z Ústeckého kraje, informuje o aktivitách a službách Inovačního centra a je zároveň komunikační platformou pro naše partnery a příznivce.

 

Před přihlášením k odběru si pročtěte naše Zásady ochrany vašich osobních údajů (GDPR). Vyplněním formuláře s nimi vyjadřujete souhlas. Zakliknutím/nezakliknutím dalších možností pak svůj souhlas můžete specifikovat / omezit.

 

* povinná pole
Specifikace souhlasu se zpracováním osobních údajů