Vždy nás těší, když se ústecké firmy skvěle umístí v celostátních soutěžích. Dávají tím příklad ostatním a reprezentují pak také náš kraj. Mluvíme teď o firmě Adler Czech, a.s. a Hennlich s.r.o., které už dlouhodobě sbírají různá ocenění. A o jaká jde teď?

 

Adler Czech, a.s. – 2. místo v TOP odpovědná firma 2020

Víc jak padesátku nezávislých porotců z různých sfér oslovil ADLER svým hybridním fotovoltaickým systémem s bateriemi a kogenerací instalovaným v ostravském logistickém centru. BSP TOP Odpovědná firma 2020 je nejprestižnější ohodnocení v oblasti udržitelného podnikání a odpovědného chování firem a spolu s ním je to již osmé ocenění, které ústecký výrobce reklamního textilu v rámci různých soutěží letos získal. „Mnohým by možná taková frekvence cen zevšedněla, nám v ADLERu určitě ne! Jsme si vědomi, že dobrá práce si zaslouží uznání pro všechny, kdo se na ní podílejí. Díky patří všem mým kolegům,“ říká statutární ředitel ADLER Czech Radek Veselý. /TZ Adler

 

Hennlich s.r.o. – 3. místo v žebříčku Férový zaměstnavatel 2020

Sami zaměstnanci hodnotili svého zaměstnavatele. Hennlich s.r.o. se tak umístil na 3. místě z celkem 500 přihlášených firem. Hodnocení vycházelo z dat na webu atmoskop.cz, kde mohou lidé firmy hodnotit.

b3lineicon|b3icon-atom||Atom

Neuron pro vaše podnikání a inovace

je elektronický newsletter ICUK, který jednou měsíčně do vašeho e-mailu přináší novinky i inspiraci z oblasti podnikání, inovací i výzkumu a vývoje nejen z Ústeckého kraje, informuje o aktivitách a službách Inovačního centra a je zároveň komunikační platformou pro naše partnery a příznivce.

 

Před přihlášením k odběru si pročtěte naše Zásady ochrany vašich osobních údajů (GDPR). Vyplněním formuláře s nimi vyjadřujete souhlas. Zakliknutím/nezakliknutím dalších možností pak svůj souhlas můžete specifikovat / omezit.

 

* povinná pole
Specifikace souhlasu se zpracováním osobních údajů