CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje

Experti
Experti ve svém oboru, kteří spolupracují s Inovačním centrem Ústeckého kraje. V rámci podnikatelského inkubátoru vystupují pro začínající firmy v roli přednášejících, ale i mentorů pro nadějné startupy. Chcete-li se s vybraným expertem potkat, kontaktujte nás a my Vám zprostředkujeme schůzku.TOMÁŠ ADAM - motivace

TOMÁŠ ADAM - motivace

Multifunkční člověk, kterého baví vymýšlet nové přístupy, jež ostatním mění život. Zabývá se psychologií lidí, komunikací a natáčením videí. Založil firmu iMotivation. Potřebujete motivovat Váš tým?

MARTIN SLAPNIČKA - obchodní strategie

MARTIN SLAPNIČKA - obchodní strategie

Pracuje v oblasti obchodu a marketingu. Z obchodního zástupce se vypracoval na obchodního ředitele největšího dovozce kancelářské techniky značky Canon. Po osmiletém působení přijal výzvu budovat a řídit obchodní tým internetové divize mediálního domu Mafra. Aktuálně pracuje pro Swiss Life, kde založil pobočku v Ústeckém kraji na „zelené louce“, která aktuálně obratově patří k těm nejúspěšnějším. Následně se stal členem představenstva tuzemské pobočky švýcarské skupiny Swiss Life, kde odpovídá za marketingové, personální a obchodní směřování.

JANA MĚCHUROVÁ - byznys plán

JANA MĚCHUROVÁ - byznys plán

Celý profesní život se pohybuje ve světě financí, během své kariéry působila na různých manažerských i nemanažerských pozicích v České spořitelně. V posledních několika letech působí jako manažerka poradců pro podnikatele v České spořitelně, kteří se převážně věnují malým a středním podnikatelům a také firemním start-upům, jejichž cílem je oživit české podnikání.

FRANTIŠEK PAIKRT - marketing a soft skills

FRANTIŠEK PAIKRT - marketing a soft skills

Certifikovaný trenér společnosti Apple pro ČR a SR, Retail development manager společnoti Apple pro ČR a SR a zakladatel společenství freelancerů Event-Blender. Svoji kreativitu krotí zkušenostmi z praxe a teoretickými vedomostmi z oboru. Posuňte společně svůj business plán a marketingovou strategii.

MARTIN MATZKE - investor do startupů

MARTIN MATZKE - investor do startupů

Bývalý automobilový závodník, který se nyní zabývá technologickými startupy. Zastupuje společnost ARMEX Technologies. Zabýváte se technologiemi a potřebujete posunout?

MILAN DRÁBEK - inovace ve firmách

MILAN DRÁBEK - inovace ve firmách

Inovátor pro výrobní firmy, kde měl na starosti oblast řízení změn. Za více než 20 let poradenství nasbíral zkušenosti u velkých firem, ale i v neziskovém sektoru. Hledáte cestu jak správně vést proces změny?

ŠÁRKA MIŠKOVSKÁ - správa financí

ŠÁRKA MIŠKOVSKÁ - správa financí

Finanční ředitelka společnosti CANABA a. s. a zakladatelka soukromé základní a mateřské školy Svět, poskytující vzdělání podle principů Montessori pedagogiky. Nevíte si rady s Vaším cashflow?

VÍT MUSÍLEK - export do Číny

VÍT MUSÍLEK - export do Číny

Vystudoval mandarínskou čínštinu na jedné z nejlepších univerzit v Číně. Organizoval s velvyslanectvím EXPO 2016 v Guizhou a tlumočil na Ministerstvu obchodu a průmyslu iniciativu "Hedvábná stezka". Přemýšlíte o byznysu v Číně?

FRANTIŠEK ŠKOLNÍK - online marketing

FRANTIŠEK ŠKOLNÍK - online marketing

Jeden ze tří majitelů společnosti zabývající se online marketingem na míru. A to od PR článků až po video casty atd. Chcete vypustit Váš výrobek do online světa?

FILIP MOLČAN - IT startupy

FILIP MOLČAN - IT startupy

Lze podnikat a zároveň pomáhat? Filip Vás naučí, jak lze z nevýhody vytvořit výhodu, jak dělat business a zároveň být sociálně prospěšný. Má zkušenosti ze Silicon Valley a byl vybrán mezi TOP 100 inovátorů Evropy.        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Náš týmExperti

© 2019 Insion

 

 

 


News: