#ICUK ON LINE: Nový business co nejrychleji? Naplánujte ho na 1 stránce!

CO VÁM SEMINÁŘ DÁ?

Možná právě řešíte, jak pozměnit své podnikání, aby se udrželo. Možná dokonce přemýšlíte o tom, že byste rozjeli úplně novou službu nebo celý business. A dost pravděpodobně nemáte zrovna čas na to, abyste si sepisovali podnikatelský plán dlouhý jako román. Během dvou hodin Vás proto naučíme pracovat s populární metodou lean canvas, na kterou vám bude stačit jedna jediná stránka. Naučíte se tak o svém plánu správně přemýšlet a najdete spoustu důležitých souvislostí. Pojmenujte společně s námi své zákazníky, poznejte jejich potřeby, najděte unikátnost vašeho řešení a zjistěte, jak nápad správně propagovat. Ať už máte více či méně funkční business, myšlenku v hlavě nebo jen chuť něco rozběhnout.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Vše si společně ukážeme a vysvětlíme na aktuálním a konkrétním příkladu. Během celého semináře se nás můžete ptát a zapojovat se do diskuze – buď přímo přes mikrofon, nebo prostřednictvím chatu.

Po semináři si budete umět sepsat svůj vlastní podnikatelský plán do editovatelného lean canvasu. Vyplněný lean canvas pak můžete poslat lektorovi, se kterým si následně domluvíte individuální online konzultaci a vše proberete.

JAK SE PŘIPOJIT?

Registrujte se prostřednictvím formuláře níže. Nejpozději v den konání vám zašleme odkaz, na kterém bude probíhat online stream.

Potřebovat budete prohlížeč Edge nebo nainstalovanou aplikaci Microsoft Teams. Mikrofon či webkamera nejsou podmínkou, ale umožní vám se do semináře aktivněji zapojit.

Seminář i konzultace probíhají zdarma. Maximální kapacita je 15 připojených účastníků. Seminář povede Honza Wedlich, manažer podnikatelského inkubátoru ICUK.

Program akce

...

16:30 - 16:40
Poznáme se a vysvětlíme si, jak on line seminář funguje
16:40 - 17:30
Zákazníci, jejich potřeby a vaše řešení
17:30 - 17:40
Vstřebávací pauza
17:40 - 18:30
Unikátní hodnota, propagační kanály, náklady a výnosy
Sold out!

datum

26. 3. 2020

Čas

16:30 - 18:30

Místo konání

Online