#ICUK ON LINE: Krizový management

Řízení startupu je minimálně v prvních třech letech o řízení kontinuální krize. V době zásadních ekonomicko- společenských krizí, jako je tato koronavirová, můžeme tyto znalosti uplatnit i ve firmách, které fungují třeba již sto let.

NA WEBINÁŘI SI ZODPOVÍME OTÁZKY, KTERÉ SE TÝKAJÍ

  • Strategického řízení – canvas model, rizikové matice, postupy projektového řízení
  • Řízení hotovosti – rizikovost splatnosti faktur, podpůrné nástroje
  • Řízení vztahů dovnitř společnosti – klíčoví pracovníci, leadership
  • Řízení vztahů ven – se zákazníky, dodavateli a stakeholdery

 

KDO WEBINÁŘ POVEDE?

Lektorem bude Zdeněk Hušek, mentor a interim manager. Zdeněk Hušek působí v manažerských pozicích od 90 let. Podílel se na krizovém řízení některých středních a velkých podniků v 90 letech. Ve finanční krizi 2008 vedl restrukturalizaci střední rakousko české poradenské a vzdělávací firmy. Od roku 2011 působí jako interim manažer, co investor a mentor v oblasti řízení inovací. Je podílníkem dvou technologických startupů, jeden v oblasti biostatistiky a druhý v oblasti nanotechnologií. V poslední době se věnuje rozvoji středoevropského ekosystému pro Průmysl 4.0 v rámci projektu ECOS4IN, ve spolupráci například s partnery z mechatronického klastu Horního Rakouska. Je certifikovaným mentorem programu Czechstarter, agentury Czechinvest. Více o lektorovi se dozvíte zde.

PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČENÝ A KOLIK STOJÍ?

Webinář je určený zejména pro zevedené firmy. Kapacita je 20 účastníků. Účast na webináři je bezplatná.

JAK SE PŘIPOJIT?

Registrujte se prostřednictvím formuláře níže. Nejpozději v den konání vám zašleme odkaz, na kterém bude probíhat online stream. Potřebovat budete prohlížeč Edge nebo nainstalovanou aplikaci Microsoft Teams. Mikrofon či webkamera nejsou podmínkou, ale umožní vám se do semináře aktivněji zapojit.

Hodinový rozvrh

...

9.00 - 9:10
Představíme se a vysvětlíme si, jak online seminář funguje
9:10 - 10:10
Prezentace
10:10 - 10:40
Interaktivní diskuze

Datum

23. 4. 2020
Expired!

Čas

9:00 - 10:40

Místo konání

Online