Řečník

 • Ivana Kubínová
  Ivana Kubínová
  Marketingová specialistka

  Online marketingem se zabývám již 12 let. Specializuji se na placené kampaně Google Ads, Seznam Sklik a Facebook. Baví mě úprava XML feedů v Mergadu a analýza dat v Google Analytics. Marketingové strategie a tvorbu obsahu. Pravidelně se zapojuji do tvorby a poradenství e-mail marketingu. Ráda se zabývám segmentací zákazníků a péčí o ně.
  Dokáži komplexně poradit s jednotlivými online kanály a zlepšit jejich výkon.

  Léta jsem testovala a optimalizovala PPC kampaně a snažila se je vytěžit na maximum a nyní mohu předávat khow-how. Spravuji kampaně pro klienty jako je např. Alpine Pro, iNETprint, Yolopet a další středně velcí až velcí hráči jak v oblasti B2B, tak B2C.

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

18. 05. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

ZÁKLADY ONLINE MARKETINGU

Na kurzu vám Ivana představí oblasti online marketingu. Dozvíte se, jak začít s první online kampaní. Jaké online kanály zvolit, jaký obsah propagovat a kde. Společně si definujete, kdo je váš zákazník a jak ho oslovit online. Ukážete si, jak probíhá příprava podkladů pro online kampaň a jak vyhodnocovat úspěšnost.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pro majitele webů a eshopů, pro celý tým, který eshop obsluhuje. Pro začínající marketingové specialisty, PPC specialisty. Pro všechny, kdo chtějí začít s online marketingem a propagací jejich produktů a služeb online.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru