ICUK

Organizátor

ICUK
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem
Kategorie

Datum

28. 03. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

VYUŽITÍ 5G

Inovační centrum Ústeckého kraje ve spolupráci se společností T-Mobile nabízí jedinečnou příležitost získat ucelený přehled o tom, jak může technologie 5G pomoci při řešení výzev, kterým čelí města a obce v současném světě.

Jak může 5G pomoci zlepšit efektivitu městských služeb, jako je například doprava, komunikace, bezpečnost, energetika, zdravotnictví a další oblasti? Budeme se věnovat konkrétním využitím 5G v městském prostředí, jako jsou chytré sítě, inteligentní doprava a bezpečnostní systémy. Účastníci budou seznámeni s nejnovějšími technologiemi a novinkami s praktickými ukázkami, jak mohou být tyto technologie aplikovány v praxi. 

Seminář povedou zkušení odborníci ze společnosti T-Mobile, kteří se specializují na využití 5G v městských oblastech. Bude zde také dostatek času na diskusi a výměnu názorů s ostatními účastníky. 

Seminář je pro zvané účastníky.

Tento seminář je určen pro zástupce měst/obcí a veřejných institucí, kteří se zajímají o rozvoj pomocí moderních technologií. Z důvodů omezených kapacit bude seminář natáčen a zveřejněn na stránkách ICUK, aby co nejvíce lidí získalo ucelený přehled o možnostech, které Vám může 5G nabídnout.  – EDIT: Z technických důvodů nemohl být pořízen záznam, omlouváme se a děkujeme za pochopení. –

SPOLUPOŘADATELEM
ZA PODPORY

Program

Zahájení

8:30 - 9:00
Registrace

Strategie státu v 5G oblasti

9:00 - 9:15
Představení 5G technologie/ T Mobile
9:15 - 9:30
Konkrétní usecase (prezentace realizovaných řešení)
9:30 - 9:45
Řešení AGV (automatic guide vehicle) – využití např. ve zdravotnictví, logistice, technických službách, apod.
9:45 - 10:00
Automatizace skladového hospodářství v organizacích
10:00 - 10:10
Rozšířená realita
10:10 - 10:20
Strojové vidění
10:20 - 10:30
5G testbedy na univerzitách
10:30 - 11:00
Volná diskuze

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru